Rēzekne, 2. sept., LETA. Šā gada 12. septembrī ar plašu pasākuma programmu gan pieaugušajiem, gan bērniem un jauniešiem Rēzeknes rajona Bērzgales pagastā notiks 7. Grāmatu svētki, aģentūru LETA informēja Rēzeknes rajona padomes sabiedrisko attiecību speciāliste Laura Ieviņa.
Šogad Grāmatu svētkos piedalīsies 20 Rēzeknes rajona pagastu publiskās bibliotēkas un piecas skolu bibliotēkas. No izdevniecībām un svētku atbalstītājiem bibliotēkas saņems jaunas grāmatas un dāvanu kartes jaunu grāmatu iegādei.
 
Pasākuma galvenie organizētāji ir Lauku bibliotēku atbalsta biedrība, Bērzgales pagasta padome un Rēzeknes rajona padome.
 
Šogad publiskās diskusijas tēma būs "Ceļi apvienotajā novadā", uz kuru aicināti arī Satiksmes ministrijas pārstāvji. Kultūras nama lielajā zālē būs tikšanās ar televīzijas režisori Virdžīniju Lejiņu un rakstnieku Jāni Lejiņu, kā arī gleznotāju, dzejnieku un komponistu Jāni Anmani.
 
Pasākuma programmā paredzēta grāmatu komercizstāde, kopā ar žurnālu "Dadzis" notiks radošā darbnīca "Karikatūra - tas ir nopietni", kā arī būs iespēja apskatīt un iegādāties keramiķa Pētera Gailuma keramikas izstrādājumus. Interesenti varēs darboties Gunāra Igauņa mūzikas instrumentu darbnīcā, Pētera Gailuma radošā darbnīcā, Jāņa Anmaņa fantāzijas darbnīcā "Pie cepurnieces", piedalīties dažādos konkursos un tikties ar olimpisko spēļu dalībnieku Viktoru Sčerbatihu.
 
 
Einārs Dervinieks LETA
Copyright © LETA