Latvijas Republikas 90 gadu jubilejas ietvaros Valsts kanceleja sadarbībā ar valsts pārvaldes institūcijām piektdien, 2008. gada 19. septembrī visā Latvijā organizē Valsts pārvaldes atvērto durvju dienu. Šajā dienā valsts pārvaldes iestādes būs atvērtas ikvienam interesentam un piedāvās ekskursijas, izstāžu ekspozīcijas, konkursus, seminārus, prezentācijas un klātienes tikšanās ar amatpersonām un valsts pārvaldē strādājošajiem.
Durvis 19. septembrī vērs Valsts Prezidenta kanceleja, Saeima, Ministru kabinets un Valsts kanceleja, Aizsardzības, Ārlietu, Bērnu un ģimenes lietu, Finanšu, Kultūras, Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu, Vides, Zemkopības ministrijas, Īpašu uzdevumu ministra sekretariāts elektroniskās pārvaldes lietās, Īpašu uzdevumu ministra sekretariāts sabiedrības integrācijas lietās un Eiropas Savienības informācijas aģentūra.
 
Ekonomikas, Izglītības un zinātnes, Satiksmes, Tieslietu un Veselības ministrija piedāvās apmeklēt savas padotības iestādes Rīgā, bet Iekšlietu un Labklājības ministrija – arī reģionos, piemēram, Valsts policijas, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, Valsts robežsardzes, Valsts nodarbinātības centra reģionālās filiāles.
 
 
Pieteikšanās pie kontaktpersonām – līdz šā gada 10. septembrim!
 
Valsts pārvalde nodrošina demokrātiskas un tiesiskas valsts pastāvēšanu. Latvijā darbojas 350 valsts pārvaldes iestādes un tajās strādā ap 120 tūkstošiem darbinieku. Nāciet un uzziniet, ar ko viņi ikdienā nodarbojas!
 
Uz tikšanos Valsts pārvaldes atvērto durvju dienā 19. septembrī!
 
 
Informāciju sagatavoja:
Laine Kučinska
Valsts kancelejas Komunikācijas departamenta vadītāja vietniece
Tālr.: 67082905, 29457329