Ventspils, 6. aug., LETA. Pagājušās nedēļas nogalē Ventspils pilsētas galvenā bibliotēka atklāja savu jauno mājaslapu "www.biblioteka.ventspils.lv", aģentūra LETA uzzināja Ventspils bibliotēkā.
Jaunajā mājaslapā ir publicēta gan informācija par bibliotēkas pakalpojumiem, gan ziņas par Ventspils bibliotēkas organizētajiem pasākumiem, kā arī šo pasākumu digitālās fotogalerijas.
 
Katrai no piecām Ventspils bibliotēkas struktūrvienībām mājaslapā ir atsevišķa sadaļa, kurā var iepazīties gan ar kontaktinformāciju, gan aktuālajām ziņām. Bērnu bibliotēkas sadaļā tiek piedāvāta iespēja ne tikai saņemt informāciju par tās pakalpojumiem un aktualitātēm, bet arī veidot virtuālu puzli.
 
Ventspils bibliotēka jau otro gadu ir akreditēta reģiona galvenās bibliotēkas statusā un atbild ne tikai par Ventspils pilsētas, bet arī rajona bibliotēku pakalpojumu attīstību, tādēļ jaunajā tīmekļa vietnē izveidota sadaļa rajona bibliotēkām.
 
Jaunajā tīmekļa vietnē ir integrēta iespēja veikt ekspresaptaujas. Pašlaik mājaslapas apmeklētājiem, kuri Pilsētas svētku laikā piedalījās Grāmatu un informācijas svētku pasākumos, ir iespēja nobalsot par to, kas šķitis lielākais ieguvums šajos svētkos.
 
Ventspils bibliotēka kopā ar mājaslapas izstrādātājiem SIA "Molips" plāno tālāku tīmekļa vietnes attīstību, papildinot to ar virtuālām izstādēm, vērtēšanas un komentēšanas iespējām.
 
 
Linda Vītola LETA
Copyright © LETA