13. jūnijā pulksten 16.30 Rīgas Centrālās bibliotēkas (RCB) filiālbibliotēkā "Vidzeme" ikvienu interesentu aicina uz tikšanos ar Rīgas domes Kultūras, mākslas un reliģijas lietu komitejas priekšsēdētāju Helmī Stalti.
Šoreiz Rīgas domes Kultūras departamenta RCB rīkotajā tikšanās ciklā "Populārs cilvēks bibliotēkā" būs iespēja neformālā vidē tikties ar Rīgas domes deputāti, līvu tautas kultūras mantojuma zinātāju Helmī Stalti. Piektdienas pēcpusdienā pirmsjāņu noskaņā iecerēts runāt par latvisko dzīvesziņu Latvijā tagad un agrāk, iezīmējot arī līvu kultūras ceļus un atcerēties Atmodas un pirms Atmodas laiku.
 
Tikšanās notiks RCB nesen rekonstruētajā filiālbibliotēkā "Vidzeme", Brīvības gatvē 206 (ieeja no Turaidas ielas), kas šobrīd ir viena no modernākajām bibliotēkām Latvijā gan aprīkojuma, gan telpu funkcionālā izvietojuma un pieejamības ziņā. Šajā bibliotēkā vienmēr īpaši koptas latviskā mantojuma tradīcijas, gan veidojot krājumu, gan piesaistot bibliotēkai latviešu daiļamata mākslas meistarus, mūziķus un latviskās dzīvesziņas filozofus.
 
13. jūnija pēcpusdienā interesentiem būs iespēja arī tuvāk iepazīties ar jaunatvērto bibliotēku un Rīgas pilsētas publisko bibliotēku attīstības perspektīvām kopumā. Bibliotēku, kuras ēka ir arhitektūras un kultūras piemineklis, pēc rekonstrukcijas atvēra šā gada 27. maijā.
 
Cikla pirmā tikšanās notika aprīlī, kad RCB filiālbibliotēkā "Avots" viesojās Rīgas domes Kultūras departamenta direktore Diāna Čivle, savukārt maijā RCB Bolderājas filiālbibliotēkas viesis bija Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks bolderājietis Jānis Dinevičs.
 
 
Informāciju sagatavoja:
Maruta Bukleviča
Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
Tālr.: 7181215, mob. tālr.: 26487999