15. maijā plkst. 16:30 Rīgas Centrālās bibliotēkas (RCB) Bolderājas filiālbibliotēkā uz neformālu tikšanos ar Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieku Jāni Dineviču (LSDSP) aicināti bibliotēkas lasītāji un citi interesenti.
Tā būs jau otrā tikšanās pasākumu ciklā "Populārs cilvēks bibliotēkā", kas ik mēnesi notiks kādā no RCB filiālbibliotēkām.
 
Tikšanās galvenais mērķis ir piedāvāt Rīgas pašvaldības darbiniekiem iespēju reālā dzīvē iepazīties ar kādu no Rīgas domes pakļautības iestādēm. Savukārt RCB apmeklētājiem tā būs iespēja personiski satikt un neformālā vidē aprunāties ar ikdienā praktiski nesastopamu, bet sabiedrībā pazīstamu cilvēku - kādu no Rīgas pašvaldības vadošajiem darbiniekiem, kā arī reizē uzzināt ko jaunu par bibliotēku.
 
"Dzīvē nav nekā interesantāka, kā pētīt pašam sevi," savu aizraušanos ar ezotērisko literatūru komentē Jānis Dinevičs, kas pāris gadu laikā izlasījis ap 70 šādas literatūras grāmatu.
 
15. maija pēcpusdienā neformālā tikšanās ar Rīgas vicemēru notiks RCB Bolderājas filiālbibliotēkā (Gaigalas iela 3), jo bērnības un skolas gadus viņš pavadījis Bolderājā, kur mācījies Bolderājas vidusskolā. Jau skolas laikā Jānis Dinevičs aktīvi nodarbojies ar sportu un atzīst, ka skolā guvis sportisko garu, kas palīdzējis mācībās un turpmākajā dzīvē.

Rīgas domes Kultūras departamenta pakļautībā esošā RCB Bolderājas filiālbibliotēka jeb kādreizējā 8. pilsētas bibliotēka dibināta 1925. gadā un atrodas 1939. gadā celtā ēkā ar plašu dārzu, kur kādreiz atradies pasts. Bibliotēka mikrorajonā ir nozīmīga kultūras iestāde, kas izveidojusi veiksmīgu sadarbību ar daudzām izglītības iestādēm.

Vairāk par pasākuma norisi var uzzināt RCB Bolderājas filiālbibliotēkā pa tālruni: 67443260.
 
Pirmā tikšanās ciklā "Populārs cilvēks bibliotēkā" šogad notika aprīļa beigās RCB Bibliotēku nedēļas laikā. Tajā piedalījās Rīgas domes Kultūras departamenta direktore Diāna Čivle, kas viesojās RCB filiālbibliotēkā "Avots".
 
 
Informāciju sagatavoja:
Laura Kļaviņa
Tālr.: 28316544