Otrdien, 29. aprīlī, plkst. 10.00 un ceturtdien, 15. maijā, plkst. 9.00 Eiropas Komisijas informācijas punktā Europe Direct Ventspils Galvenajā bibliotēkā Akmeņu ielā 2 (2. stāvā) cikla "Eiropas lokā" ietvaros notiks pasākumi skolēniem par Nīderlandi.
Eiropas Komisijas informācijas punkts Europe Direct Ventspils bibliotēkā sadarbībā ar Eiropas Savienības informācijas aģentūru visa gada garumā organizē pasākumus ciklā "Eiropas lokā" par Eiropas Savienības valstīm. 30. aprīlis ir Nīderlandes nacionālā diena, kurai veltīts otrais no cikla pasākumiem.

Pasākuma dalībniekiem būs iespēja noskatīties Nīderlandi multimediju materiālus, noklausīties vispusīgu stāstījumu par valsti, aplūkot tematisko izstādi un uzzināt, kur meklēt informāciju par Eiropas Savienību. Noslēgumā notiks viktorīna par Nīderlandi, kurā skolēni varēs pārbaudīt savas zināšanas. Veiksmīgākās komandas saņems pasākumu organizētāju sarūpētās balvas ar Eiropas Savienības un informācijas tīkla Europe Direct atribūtiku.

Pasākums apmeklētājiem ir bezmaksas. To finansē Eiropas Komisijas informācijas punkts Europe Direct Ventspils bibliotēkā un Eiropas Savienības informācijas aģentūra.
 
 
Informāciju sagatavoja:
Elita Lāce
Ventspils bibliotēkas Bērnu bibliotēkas galvenā speciāliste
Tālr.: 3627361