Tallina, 4. apr., LETA. Igaunijas celtniecības kompānija AS "Merko Ehitus" kategoriski noraidījusi Igaunijas laikrakstā "Äripäev" pausto viedokli, ka pirms mēneša veiktajiem Rīgas domes amatpersonu arestiem varētu būt kāda saistība ar "Merko Ehitus" Latvijas meitasuzņēmumu SIA "Merks", vēsta "Äripäev Online".
"Merko Ehitus" valdes loceklis Alars Laguss uzsvēra, ka pēdējā laikā presē publicētajai informācijai par iespējamo līdzdalību korupcijas nav nekādas saistības ar kādu no "Merko Ehitus" grupas uzņēmumiem, bet gan ar kādu citu celtniecības uzņēmumu.
 
"Pēdējo dienu publikācijas Latvijas presē un tajās ietvertie uzbrukumi "Merko Ehitus", visticamāk, saistāmi ar faktu, ka "Merko Ehitus" un "Merks" Latvijas Nacionālās bibliotēkas jaunās ēkās celtniecības konkursā iesniedza lētāko piedāvājumu un šo publikāciju mērķis ir atvairīt "Merko Ehitus" un "Merks" kopīgo piedāvājumu," paziņoja Laguss.
 
Viņš uzskata, ka šīs apmelojošās kampaņas mērķis ir sabojāt "Merko Ehitus" un "Merks" reputāciju.
 
"Kopīgais "Merko Ehitus" un "Merks" piedāvājums [Latvijas Nacionālās bibliotēkas ēkas celtniecībai] ir par vairākiem simtiem miljonu kronu izdevīgāks nekā konkurentu iesniegtie. Ir saprotams, ka mūsu līdzdalība konkursā satrauc mūsu konkurentus," viņš piebilda.
 
Kā ziņots, "Merko Ehitus" un "Merks" "Gaismas pili" piedāvā uzbūvēt par 87,6 miljoniem latu.
 
 
LETA
Copyright © LETA