Rīga, 28. marts, LETA. Šodien plkst. 18.30 Valmieras Kultūras centrā ikviens aicināts piedalīties sarunās ar dzejnieci Agnesi Krivadi, aģentūru LETA informēja Valmieras Kultūras centra sabiedrisko attiecību speciāliste Līga Tarbuna.
Pagājušajā gadā iznācis jaunās dzejnieces pirmais dzejoļu krājums "Bērnība", kurā autore pauž savas emocijas - prieku, bēdas un asaras - par dzīves posmu, kas visu mūžu paliks atmiņā - savu bērnību.
 
Krivade grāmatas anotācijā par savu bērnību saka: "Nav nekā neizbēgamāka un postošāka par bērnību, to nevar nedz apiet, nedz aizmirst. Nav nekā garlaicīgāka par cilvēku, kurš mirdzošām acīm uztiepj citiem stāstus par bērnības nedarbiem vai asarām acīs stāsta par bērnības notikumiem, kas sabojājuši viņa dzīvi un sāp vēl šodien. Būsim godīgi, mūs tas neinteresē. Mums nav vajadzīga citu cilvēku bērnība. Vismaz, kamēr viņi vēl nav nekas īpašs. Es domāju, ka pagaidām savākties un nepalaist savu bērnību būtu tikai pieklājīgi no manas puses. Es tomēr nevarēju noturēties. Es ļoti atvainojos."
 
Agnese Krivade dzimusi 1981. gadā, dzeju un prozas darbus sākusi rakstīt tikai pirms aptuveni sešiem gadiem. Šogad jaunā dzejniece nominēta "Literatūras gada balvai 2007" nominācijā "Spilgtākā debija".
 
Sarunas ar dzejnieci notiks Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstītajā projektā "Plāksteris ikdienai".
 
Jāpiebilst, ka Valmieras Kultūras centrs ar Valsts kultūrkapitāla fonda finansiālu atbalstu jau vairākus gadus organizē tikšanās ar literātiem.
 
Pasākuma apmeklējums būs bez maksas.
 
 
LETA
Copyright © LETA