27. martā 11:00 un 14:00 LU Sociālo zinātņu fakultātē (SZF) Rīgā, Lomonosova ielā 1A notiks informācijas diena studēt gribošiem jauniešiem un citiem interesentiem.
Komunikācijas zinātnes, politikas zinātnes, socioloģijas, bibliotēkzinātnes un informācijas programmas, kā arī sociālā darba programmas pasniedzēji gaidīs topošos un esošos studentus gan 11:00, gan 14:00, lai iepazīstinātu interesentus ar šīm studiju programmām. Abos piedāvātajos laikos būs vienāda informācija, tāpēc apmeklētāji ir aicināti izvēlēties sev piemērotāko laiku.
 
Atvērtās durvju dienas programmas ietvaros interesenti tiks iepazīstināti ar LU SZF vadību, studiju programmām, labākajiem lektoriem, studentu ikdienu un Studentu pašpārvaldes darbību. Būs filmas pirmizrāde un prezentācijas par studējošo ikdienu, lekcijām un Studentu pašpārvaldi.
 
Pēc ievadlekcijas katrs varēs doties iepazīt viņam interesējošo programmas nodaļu, kur nodaļas pasniedzēji interesentus informēs par programmas lekcijām, semināriem un karjeras iespējām nākotnē. Apmeklētāji saņems arī informācijas bukletus par studiju programmām un suvenīrus ar SZF simboliku.
 
Atvērto durvju dienā visas durvis fakultātē būs atvērtas interesentiem. Komunikācijas zinātnes topošie studenti būs mīļi gaidīti arī radošajā darbnīcā – filmu montāžas un fotogrāfiju attīstīšanas istabā.
 
Informācijas dienā LU SZF studenti būs topošo studentu gidi un būs gatavi atbildēt uz visiem jautājumiem, tāpēc – 27. martā brauciet uz SZF!
 
 
Informāciju sagatavoja:
Latvijas Universitāte Sociālo zinātņu fakultāte