Otrdien, 18. martā, Ventspils bibliotēkā (Akmeņu ielā 2) Eiropas Komisijas informācijas punktā Europe Direct no plkst. 15.00 līdz 17.00 norisināsies diskusija "Jauniešu saruna ar politiķiem", kuru organizē biedrība "Next" sadarbībā ar Ventspils Skolēnu pašpārvalžu padomi. Diskusija notiek projekta "Jaunieši vēro" ietvaros.
Skolēnu pašpārvalžu padome uz diskusiju aicinājusi Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieku Didzi Ošenieku un Ventspils pilsētas domes deputātus Ilzi Buņķi, Edīti Didrihsoni, Daini Gīli.
 
Diskusijas mērķis ir sniegt iespēju satikties Ventspils jauniešiem ar Ventspils domes deputātiem un neformālā gaisotnē diskutēt par jauniešiem interesējošiem jautājumiem.
 
Diskusijas pamattēmas:
Jaunatnes politika Ventspilī (problēmas, iespējas, risinājumi);
Pilsētvides jautājumi.
 
Diskusijas laikā politiķiem būs iespēja tikties ar Ventspils jauniešiem un uzzināt viņu viedokli par jauniešu dzīvi Ventspilī, jauniešus interesējošus jautājumus, problēmas, ar kurām nākas saskarties, diskutēt par iespējamajiem risinājumiem.
 
Projekts "JAUNIEŠI VĒRO" norisinās otro gadu Kurzemes pašvaldībās un tajā piedalās vairāk nekā 100 jauniešu no 26 dažādām Kurzemes pašvaldībām. Projekta mērķis ir veicināt Kurzemes jauniešu līdzdalību vietējā, nacionālā un Eiropas līmenī. Projekta laikā jaunieši iepazīst pašvaldību darbu, veido mēneša ziņojumus, raksta dienasgrāmatas un cenšas izprast lēmumu pieņemšanas procesus pašvaldībā.
 
Plašāka informācija:
Krista Ziemele, Projekta "Jaunieši vēro" dalībniece, Ventspils Skolēnu pašpārvalžu padomes biedre,
Tālr. 26758671,
 
 
Informāciju sagatavoja:
Inguna Almbauere
Ventspils pilsētas domes Pilsētas mārketinga nodaļas vadītāja