Otrdien, 18. martā, plkst. 10.00 un trešdien, 19. martā, plkst. 9.00 Eiropas Komisijas informācijas punktā Europe Direct Ventspils Galvenajā bibliotēkā Akmeņu ielā 2 (2. stāvā), cikla "Eiropas lokā" ietvaros notiks pasākumi skolēniem par Grieķiju.
Eiropas Komisijas viena no komunikāciju prioritātēm 2008. gadā ir starpkultūru dialogs. Lai sniegtu ieskatu Eiropas valstu kultūru dažādībā, atklātu dažādu tautu kultūras mantojuma bagātību, Eiropas Komisijas informācijas punkts Europe Direct Ventspilī bibliotēkā sadarbībā ar Eiropas Savienības informācijas aģentūru visa gada garumā organizēs pasākumus ciklā "Eiropas lokā". 25. marts ir Grieķijas valsts svētku diena, kuriem veltīts pirmais no cikla pasākumiem.

Pasākuma dalībniekiem būs iespēja noklausīties stāstījumu par Grieķiju, noskatīties multimediju materiālus par valsti, iepazīties ar tematiskās izstādes materiāliem un uzzināt, kur meklēt informāciju par Eiropas Savienību. Noslēgumā notiks viktorīna par Grieķiju ģeogrāfiskā un kultūras skatījumā. Veiksmīgākās komandas saņems pasākumu organizētāju sarūpētās balvas ar Eiropas Savienības un informācijas tīkla Europe Direct atribūtiku.

 Pasākums apmeklētājiem ir bezmaksas. To finansē Eiropas Komisijas informācijas punkts Europe Direct Ventspils bibliotēkā un Eiropas Savienības informācijas aģentūra.
 

Informācijai:

Margarita Marcinkeviča
Ventspils bibliotēkas Galvenās bibliotēkas direktore
Projekta "Eiropas Komisijas informācijas punkts Ventspilī" vadītāja
Tālr.: 36 23598
 
vai

Elita Lāce
Ventspils bibliotēkas Bērnu bibliotēkas galvenā speciāliste
Tālr.: 36 27361