12. martā plkst. 10.30 Ventspils Bērnu bibliotēkas Pasaku istabā Akmeņu ielā 2 atklās ceļojošo interaktīvo izstādi "Karlsona māja".
 
Ceļojošā izstāde ir tapusi Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centrā par godu Astrīdas Lindgrēnes simtgadei, kas apritēja 2007. gada 14. novembrī. Ceļojošā māja ir apmērām trīs metrus augsta un apmēram tik pat plata. Tās sienas klāj uz auduma veidoti zīmējumi no Astrīdas Lindgrēnes grāmatām par Karlsonu, kuru māksliniece ir Ilona Vīlande.
Mājā dzīvo arī pats saimnieks – Karlsons, kurš aicina ciemos bērnus uz aizraujošām spēlēm, konkursiem, klausīšanās un skatīšanās pēcpusdienām, kā arī vienkārši iepazīties, kopā nofotografēties un pamieloties ar saldumiem. Lielākas apmeklētāju grupas vēlams pieteikt pa tālruni 63627361 vai e-pastu inga.ozolina@ventspils.gov.lv.

"Karlsona māja" pa Latviju ceļos divus gadus. Aprīlī no Ventspils tā dosies uz Valmieru. Ventspils Bērnu bibliotēka ir otrais izstādes pieturas punkts, kurā izstāde būs skatāmā apmēram vienu mēnesi.
 

Informāciju sagatavoja:
Inga Ozoliņa
Ventspils bibliotēkas Bērnu bibliotēkas vadītāja
Tālr.: 3627361