Ceturtdien, 13. martā, plkst. 8.45, Eiropas Komisijas informācijas tīkla EUROPE DIRECT Rīgas informācijas punkts Kalpaka bulv. 4 rīko informatīvu pasākumu "ES dokumentācijas centrs - informācijas bāze zinātniski pētnieciskajam darbam".
Eiropas Savienības dokumentācijas centrs (EDC) ir dibināts 1992. gadā un ir vienīgais šāda veida centrs Latvijā. EDC tika izveidots Latvijas Universitātes Politikas zinātņu katedrai sadarbojoties ar ES Komisijas Informācijas, komunikācijas un kultūras ģenerāldirektorātu. Centra mērķis - informēt augstskolu mācībspēkus un studentus par ES vēsturi, institūcijām, attīstību. Šodien EDC kļuvis par informācijas bāzi akadēmiskā personāla un studentu zinātniski pētnieciskajam darbam ar ES saistītiem jautājumiem.
 
Par ES dokumentācijas centra iespējām un piedāvājuma klāstu stāstīs centra vadītāja, Mg.sc.pol. Antra Mazūra. Pasākumā piedalīties aicināts ikviens interesents.
 
Latvijas Universitātes Bibliotēka ar projekta "e-Eiropa" pieteikumu Eiropas Komisijas izsludinātajā konkursā kļuvusi par vienu no deviņiem Latvijā apstiprinātajiem "Europe Direct" informācijas punktiem, kas informatīvi apkalpo Rīgas reģionu. Detalizētāka informācija http://www.eiropainfo.lv/.
 
 
Informāciju sagatavoja:
Ilona Vēliņa-Švilpe
"Europe Direct" Rīgas reģiona informācijas punkta darbiniece
Tālr.: 67223984