Valmieras bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļa līdz 25. martam aicina bērnus atsūtīt vai atnest savu vēstuli, stāstu vai darbiņu par interesantāko 2007. gadā izlasīto vai izdoto grāmatu. Visi bērnu darbi piedalīsies ikgadējā konkursā "Grāmatu karaliene", kurā tiks noteikta Valmieras rajona bērnu iemīļotākā grāmata.
Šādu konkursu Valmieras bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļa organizē jau 16. gadu.
 
Interesantāko vēstuļu autori iegūs balvas un tiks aicināti uz "Grāmatu karalienes" kronēšanas pasākumu, kas aprīlī norisināsies jaunajās Valmieras bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļas telpās. Vienlaikus apbalvošanas pasākumā tiks prezentēts Valmieras bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļas logo – zvirbulēns. Bērnus sveiks Viks un zvirbulēna tēla krustmāte, Dubultu bērnu bibliotēkas vadītāja Ingūna Radziņa, kuri aicinās izdomāt zvirbulēna vārdu.

Jāpiebilst, ka iepriekšējos gados starp iemīļotajām bērnu grāmatām bijušas Šainas Kasimas "Felikss Delonē un es", Enidas Blaitonas "Nodegušā dārza namiņa noslēpums", Joahima Fridriha "Bella un Poltergeists" un citas. Īpaši aktīvi grāmatas lasījuši un vērtējuši Valmieras Viestura vidusskolas, Valmieras 5. vidusskolas skolēni, kā arī bērni no Rencēniem, Burtniekiem un Mazsalacas.

Papildu informācija:
Ilze Karsa
Valmieras bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļas vadītāja
Tālr.: 64222512
 
 
Informāciju sagatavoja:
Līga Tarbuna
Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste
Mob. tālr.: 28382051