Grāmatu apgāds "Zinātne" klajā laidis Aleksandra Dragunkina "53 angļu valodas zelta formulas". Šī grāmata piedāvā netradicionālu pieeju angļu valodas apguvē: izdevumā apkopotas 53 angļu valodas vienības, kuras nodēvētas par zelta formulām. Grāmatā apkopoto materiālu uzskatāmāku padara tabulas un palīgmateriāli.
 
Izdevniecībā "Avots" iznākusi grāmata "Dzīvnieku pasaule", kura ļauj ielūkoties nelielas daļiņas savvaļas zīdītāju dzīvē un paradumos. Grāmata iepazīstinās lasītāju ar interesantiem faktiem par zināmu un retāk sastopamu zīdītāju dzīvi un uzvedību.
 
Latvijas Universitātes Akadēmiskajā apgādā šādi jaunumi:
 
Žurnāla "Akadēmiskā Dzīve" 44. numurs. Žurnālā publicēti raksti un materiāli par Tēvzemei nozīmīgiem zinātnes, kultūras un sabiedriskiem jautājumiem.
 
Sērijā "Latvijas Universitātes rasti" iznācis 715. rakstu krājums, kas veltīts tēmai "Pedagoģija un skolotāju izglītība".
 
Grāmata "Zīmes. Mēs. Pieminēšana. Piektais gads", kas ir Sociālo Zinātņu fakultātes Komunikāciju studiju nodaļas studentu un mācībspēku projekts par Piektā gada pieminēšanu mūslaikos. Grāmatu papildina otrajā daļā iekļautie Piektā gada piemiņas zīmju attēli un anotācijas.
 
Rakstu krājums "Sieviete Latvijas vēsturē", kurā ietverti raksti par sievietēm, to lomu un nozīmi dažādos vēstures posmos.
 
Pirmā apkopojošā publikācija "Latvijas Universitātes Bibliotēka laikmetu griežos", kas veltīta šīs bibliotēkas izpētei.
 

Informāciju sagatavoja:
Latvijas Grāmatizdevēju asociācija
www.gramatizdeveji.lv