Daugavpils, 15. febr., LETA. Četros mēnešos, no 25. februāra līdz 30. jūnijam, ES struktūrfondu finansētā ERAF projektā "Publisko interneta punktu izveide Latgales reģionā" Latgales plānošanas reģionā plānots izveidot 150 publiski pieejamus interneta punktus, aģentūru LETA informēja projekta vadītājs Jānis Veips.
Interneta punkti būs aprīkoti ar mēbelēm un pieejami sabiedriskai izmantošanai. Tie atradīsies Daugavpilī, Rēzeknē, Daugavpils, Rēzeknes, Krāslavas, Ludzas, Preiļu un Balvu rajonos, vietās ar ierobežotu interneta pieeju un nosegs visu Latgales plānošanas reģiona teritoriju. Projektu realizē biedrība "Latgales reģiona attīstības aģentūra" (LRAA) sadarbībā ar pašvaldībām.
 
Projekta mērķis ir sekmēt informācijas un komunikāciju tehnoloģiju izmantošanu Latgales reģionā, veicināt līdzsvarotu reģiona attīstību, nodrošināt vienmērīgu informācijas un komunikāciju tehnoloģiju pieejamību Latgales reģionā, kā arī veicināt Latgales reģiona sabiedriskā sektora sniegto pakalpojumu pieejamību un kvalitāti.
 
Projekta kopējās izmaksas 529 942 lati, tai skaitā ERAF finansējums - 67,5% un nacionālais līdzfinansējums - 22,5%.
 
 
Ivars Soikāns LETA
Copyright © LETA