Izdevniecība "Tapals" laidusi klajā Karinē Folijancas grāmatu "Karaliskās izpriecas". Autore cilvēces vēsturi mēģina izstāstīt ar augstmaņu mīlasstāstu palīdzību, kas nevar būt privāta lieta, jo patiesībā pieder visai sabiedrībai.
 
Izdevniecības "Nordik" jaunums ieinteresēs visus, kas uzticas tautas medicīnai - Jeļenas Isajevas apkopotās tautas medicīnas zelta receptes ĀRSTNIECISKO AUGU DEGVĪNĀ uzlējumi un izvilkumi jūsu veselībai.
 
Izdevniecība "Madris" piedāvā iedvesmojošu un aizraujošu romānu par intelektuālu piedzīvojumu, lepnu ģēniju un tīrās matemātikas spirdzinošo garu "Tēvocis Petross un Goldbaha hipotēze". Tā autors Apostolus Dioksiadis ir zinātnieks un rakstnieks, Amerikas Mākslas un zinātnes akadēmijas goda biedrs.
 
Apgāds "Karogs" izdevis:
  • literatūrzinātnieces Līvijas Volkovas pētījumu par Rūdolfa Blaumaņa dzīvi un darbu "Blaumaņa zelts", kas ne vien atklāj iemīļotā rakstnieka daiļradi, bet sniedz arī interesantu ieskatu tā laika Latvijas kultūrā;
  • literatūras mēnešraksta "Karogs" jauno laidienu, kas šoreiz, kā teikts satura rādītājā, – "krievu rokās" un dod plašu ieskatu daudzu krievu rakstnieku daiļradē.
Izdevniecībā "Sol Vita" šādi jaunumi:
  • Māra Druvas grāmata "Vai Andrejs Eglīts?". Darba centrā ir 1944. gads un Lūcijas Garūtas un Andreja Eglīša kantāte "Dievs tava zeme deg!", kas ar savu aktualitāti skanējusi cauri gadiem un skan joprojām;
  • Lidijas Dombrovskas grāmata "Virzības viļņojums" tajā iekļautas esejas par māksliniekiem un rakstniekiem;
  • Alberta Caunes poēma "Rietumkursas valnī",- patriotisma un dzimtenes mīlestības caurausts darbs, veltīts Latvijas un īpaši Kursas pagātnei.
 
 
Informāciju sagatavoja:
Latvijas Grāmatizdevēju asociācija
www.gramatizdeveji.lv