No 2008. gada 28. februāra līdz 2. martam Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks 11. starptautiskā grāmatu izstāde "Baltijas grāmatu svētki 2008".
 
Kopš 1995. gada pamīšus vienā no trim Baltijas valstīm tiek rīkota izstāde "Baltijas grāmatu svētki" (BGS). Tie pulcē izdevējus no trim Baltijas valstīm, ka arī piesaista ārvalstu izdevējus. 2008. gadā kārta rīkot BGS ir pienākusi Latvijai.
 
Izstādes mērķis ir stimulēt nozares attīstību, veicinot sadarbību Baltijas, Krievijas, Skandināvijas un citu Eiropas valstu grāmatu nozares pārstāvju vidū.
Izstādē aicinām piedalīties izdevējus, grāmatu tirgotājus, aģentūras un bibliotēkas no Baltijas, kā arī grāmatu nozares pārstāvjus no citām valstīm. Jaunatne izstādē tiek ieinteresēta kļūt par grāmatu cienītājiem, grāmatniekiem vai profesionāliem poligrāfiķiem. Esošiem grāmatmīļiem izstādē ir lieliska iespēja iepazīties ar pašmāju un ārzemju jaunākajiem izdevumiem, tikties ar autoriem un iegādāties grāmatas par izstādes cenām. Izstādes laikā ik gadus tiek rīkota plaša pasākumu programma, kurā ietilpst prezentācijas, semināri, grāmatu lasījumi, grāmatu ekspozīcijas u. c.
  
Izstādes rīkotāji aicina Jūs piedalīties Baltijas grāmatu svētkos 2008 un stiprināt sadarbību ar esošaniem partneriem, kā arī veidot jaunas sadarbības ar nozares pārstāvjiem. Arī tūkstošiem grāmatmīļu, kuri apmeklēs izstādi būs priecīgi iepazīties ar Jūsu veikumu un iegādāties kādu labu grāmatu.

Uz tikšanos Baltijas grāmatu svētkos 2008!
 
 
 
 
Informāciju sagatavoja:
Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība "BT1"