Dobele, LETA. Šodien Tukuma novada Pūrē norisināsies Novadu 9. grāmatu svētki, aģentūra LETA uzzināja Tukuma novada pašvaldībā.

Plkst. 10.00 Pūres kultūras nama lielajā zālē notiks Grāmatu svētku atklāšana, bet plkst. 10.30 turpat sāksies publiskā diskusija sadarbībā ar "Sorosa fondu - Latvija" - "Gads pēc novadu reformas", savukārt plkst. 12.30 - deputātu kandidātu preses konference.


Visas dienas garumā gan Pūres kultūras namā, gan pie tā notiks tikšanās ar dažādu grāmatu autoriem, bet plkst. 15.00 sāksies Grāmatu svētku noslēguma pasākums un grāmatu izloze.


Notiks arī dažādi pasākumi bērniem un jauniešiem. Bērniem notiks, piemēram, Tukuma muzeja radošā darbnīca "Pasakās apslēptie dārgumi", kā arī citas aktivitātes.


Plkst. 14.15 notiks Pūres kultūras nama pašdarbnieku koncerts "Vasariņas viducī", kā arī Pūres bērnu dramatiskā teātra grupa "Ābolītis" rādīs lugu "Oldijs-Poldijs un siers".


Jauniešiem plkst. 10.30 notiks radošā darbnīca "Ciku caku-caku", kurā varēs pamēģināt filcēšanu, cakošanu un ziepju gatavošanu. Savukārt plkst. 11.30 notiks jauniešu diskusija "Vai esmu citāds. Kāds?", kā arī notiks grāmatu lasījumi jauniešiem.

 

 

Agnese Leiburga LETA

Copyright © LETA