Ceturtdien, 2010. gada 15. aprīlī, plkst. 16.00 bibliotēku speciālisti tiek aicināti uz iepazīšanās semināru par jaunumiem mākslas, dizaina un arhitektūras grāmatniecībā izmeklētu grāmatu un dizaina veikalā Lukabuka, Rīgā, 11. novembra krastmalā 35.

Mūsdienās ikvienu nozari arvien vairāk ietekmē starpdisciplinaritātes princips, tam seko ne vien mākslas, arhitektūras un dizaina prakse un teorija, bet arī ar tām saistītā literatūra. Arhitektiem, piemēram, nav sveša lūkošanās pēc radošiem impulsiem un teorētiska atbalsta dizaina, mākslas, modes, socioloģijas un citu zinātņu literatūrā, un otrādi. Tendencei atsaucas specializētās izdevniecības, piedāvājot dziļāku ieskatu starpnozaru meklējumos.

 

Tikšanās laikā bibliotēku speciālisti tiks iepazīstināti ar Lukabuka ārvalstu partneru – specializēto mākslas, arhitektūras, dizaina un saistīto nozaru specializēto izdevniecību – jaunumiem, kā arī aktuālajām klientu interesēm. Seminārā piedalīsies Lukabuka izveidotāji un darbinieki, arhitekti – Brigita Bula, Ieva Zībārte, Vents Vīnbergs.

 

Semināra mērķis ir iepazīstināt grāmatu iepirkšanas speciālistus ar jaunu mākslas, arhitektūras, dizaina un saistīto nozaru grāmatu tirgotāju Latvijā, dibināt partnerattiecības, kā arī piedāvāt kompetentas konsultācijas mākslas, arhitektūras un dizaina literatūras komplektēšanā.

 

Semināra mērķauditorija – grāmatu iepirkšanas un komplektēšanas nodaļu speciālisti, mākslas, arhitektūras, dizaina un saistīto nozaru literatūras speciālisti.

 

Semināra ilgums – viena stunda, noslēgumā – neformālas sarunas un vīns.

 

Semināram jāpiesakās, rakstot vārdu, uzvārdu, amatu un darba vietu uz info@lukabuka.lv vai zvanot 67223994.

Ziņu sagatavoja:
Ieva Zībārte
Tālr.: 67223994
www.twitter.com/lukabukariga
www.draugiem.lv/lukabuka
www.lukabuka.lv