Piektdien, 26.martā plkst. 13.00, Rīgas Domes sēžu zālē notiks Latvijas Nacionālās bibliotēkas Atbalsta biedrības (LNB Atbalsta biedrība, Biedrība) biedru ikgadējā kopsapulce. Tajā plānots pieņemt Rezolūciju par atbalstu vienam no Gaismas pils pabeigšanas scenārijiem.

Kopsapulcē piedalīsies un klātesošos uzrunās LR Kultūras ministrs Ints Dālderis, arhitekts Gunārs Birkerts, Rīgas Domes priekšsēdētāja vietnieks Ainārs Šlesers, LNB direktors Andris Vilks, Nacionālo būvkompāniju apvienības pārstāvis Māris Saukāns.
 
Kopsapulces laikā tiks izvērtēta Biedrības darbība 2009.gadā, apstiprināts šī gada darbības plāns un pārrunāti LNB projekta un Biedrības darbības aktuālie jautājumi.
 
Tā kā šobrīd valdībai jāizšķiras par LNB projekta turpmāko attīstību un realizācijas tempiem, LNB Atbalsta biedrība kopsapulces laikā lems par atbalstu vienam no Gaismas pils pabeigšanas scenārijiem un pieņems Rezolūciju, ko iesniegs valdībai.
 
LNB Atbalsta biedrībā šobrīd darbojas 143 biedri, to vidū daudzi sabiedrībā pazīstami uzņēmēji, akadēmiķi, IT jomas speciālisti un radošo profesiju pārstāvji. 

Ziņu sagatavoja:
Sanita Kitajeva
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: 67843767; 29355624