Rīga, 17. dec., LETA. Izveidots tūrisma un ceļojuma portāls "kodarit.lv", kurā atrodama informācija par brīvā laikā pavadīšanas iespējām, piedāvājot aktīvo atpūtu un lauku tūrismu ne tikai Latvijā, bet visā Baltijā, aģentūru LETA informēja SIA "AD Balt" direktors Juris Pans.
Interneta lapā ir vairākas sadaļas, kas atvieglos ne tikai atpūtas braucienu maršrutu izvēli un naktsmītņu atrašanu, bet arī sniegs individuālas konsultācijas personu ceļojuma izstrādē un ļaus iepazīties ar paredzēto pasākumu kalendāru.
 
Portālā ir izveidota sadaļa "randez-vous", kurā cilvēki, kuriem ir idejas par ceļojumu, braucienu vai kādām aktīvā tūrisma nodarbēm, taču nav kompānijas vai ir brīvas vietas un kas nevar atrast citus līdzbraucējus, būs iespēja caur šo sadaļu atrast sev domu biedrus.
 
Portāla mārketinga vadītājs Gints Grīnbergs informēja, ka "kodarit.lv" ir apkopota informācija par izklaides un aktīvās atpūtas iespējām Latvijas laukos un pilsētās, kā arī pakalpojumiem un to sniedzējiem, kas saistīti ar lauku tūrismu un tūrisma biznesa attīstību.
 
Portālā iekļautā informācija ir pieejama ne tikai latviešu, bet arī krievu, angļu un vācu valodā.
 
 
Aila Ādamsone LETA
Copyright © LETA