Kultūras informācijas sistēmu centrs ielūdz publisko bibliotēku bibliotekārus, bibliotēku lietotājus un citus interesentus uz radošo darbnīcu "Iefilmē bibliotēkā" piektdien, 16. maijā plkst.14.00, Centra telpās (Rīgā, Tērbatas iela 53-7).

Radošās darbnīcas laikā dalībnieki uzzinās, kā veidot video stāstus, izmantojot visminimālāko tehnisko aprīkojumu un vienkāršu programmatūru, kuras apguvei nav nepieciešams daudz laika vai īpašas datorprasmes.


Eksperti dalīsies savā pieredzē, kā viņi ir veidojuši video stāstus un multiplikācijas filmas dažādu iepriekš realizētu projektu ietvaros un kā tos veiksmīgi izmantot komunikācijā ar sabiedrību. Radošās darbnīcas laikā dalībnieki veidos īsas video filmas, jo vislabāk saprast un iemācīties ir pašam iesaistoties un darot.


Lai pieteiktu savu dalību radošajā darbnīcā klātienē, līdz 15. maijam lūdzu rakstīt uz e-pastu: inga.niedra@kis.gov.lv. Dalībnieku skaits ir ierobežots!


Ikvienu interesentu aicinām skatīties radošās darbnīcas tiešraidi, izmantojot šo saiti. Pēc tiešraides būs pieejams radošās darbnīcas ieraksts.


Radošās darbnīcas "Iefilmē bibliotēkā" tiešraide un ieraksts tiks nodrošināts ar SIA “Microsoft Latvia” atbalstu, izmantojot programmu Microsoft Lync.

 


***
Radošā darbnīca "Iefilmē bibliotēkā" notiek radošās darbības nedēļas radi!2014 ietvaros, kuras mērķis ir informēt un izglītot Latvijas sabiedrību par radošo industriju potenciālu un attīstību, kā arī stimulēt jaunu partnerību veidošanos dizaina domāšanas kontekstā.


Vairāk par radi!2014: www.radilatvija.lv

Ziņu sagatavoja:
Inga Niedra
Kultūras informācijas sistēmu centrs
Tālr.: 67844895
E-pasts: inga.niedra@kis.gov.lv

Tagi: Video, Radošās darbnīcas