Rīga, 17. dec., LETA. Šodien plkst. 14 Valmieras integrētajā bibliotēkā Valmierā, Cēsu ielā 4, norisināsies Publisko bibliotēku attīstības projekta prezentācijas pasākums, aģentūru LETA informēja Valmieras domes sabiedrisko attiecību speciāliste Līga Tarbuna.
Projekta prezentācijā piedalīsies pārstāvji no Valmieras integrētās bibliotēkas, Valmieras pilsētas pašvaldības un valsts aģentūras "Kultūras informācijas sistēmas", kā arī reklāmas un sabiedrisko aģentūru pārstāvji un projekta sabiedriskie atbalstītāji, kuri informēs par projekta norises gaitu.
 
Kā sacīja Tarbuna, 11. novembrī apritēja gads kopš līguma parakstīšanas starp Latvijas Kultūras ministriju un Bila & Melindas Geitsu fondu. Līguma ietvaros Geitsu fonds paredzēja piešķirt Latvijai 16,2 miljonus ASV dolāru informācijas tehnoloģiju attīstībai pašvaldību publiskajās bibliotēkās.
 
Arī Latvijas valsts saskaņā ar līgumu apņēmās ieguldīt līdzvērtīgu summu no valsts un pašvaldību līdzekļiem. Projektā ar 7,9 miljonu ASV dolāru vērtu programmatūras ziedojumu piedalās kompānija "Microsoft".
 
 
LETA
Copyright © LETA