Nākamnedēļ Liepājas Pedagoģijas akadēmijas (LPA) bibliotēkā notiks nebijis pasākums - Nakts bibliotēkā. Naktī no 11. uz 12. decembri akadēmijas studenti varēs atrasties bibliotēkā un gatavoties lekcijām un eksāmeniem, izmantojot visus bibliotēkā pieejamos materiālus un grāmatas.

Ar jautājumu "Vai tu jau esi gulējis ar grāmatu bibliotēkā?" LPA bibliotēkas darbinieki un direktore Aija Kairēna aicina studentus izmantot šo vienreizējo iespēju un laikā, kad tuvojas sesija, iegūt papildus stundas darbam ar materiāliem, kas pieejami vienīgi bibliotēkā. Naktī no otrdienas uz trešdienu studentiem būs atļauts tas, kas ikdienā ir liegts - ienest bibliotēkā ēdienu un dzērienus, gulēt zem galda un darīt jebko citu, lai gūtu pēc iespējas vairāk zināšanu (protams, pārlieku netraucējot citus).

Ierasties bibliotēkā un iekārtoties naksnīgam studiju darbam varēs līdz pulksten 23.00, uzrādot derīgu LPA studenta apliecību. Darbs un snauda nepieciešamības gadījumā turpināsies līdz pulksten 7.00 trešdienas rītā, bet mājup varēs doties arī ātrāk. Izturīgākajam un čaklākajam studentam vai studentei bibliotēkas darbinieki sarūpējuši īpašu dāvanu, kas pagaidām tiek turēta noslēpumā tāpat kā citi mazāki pārsteigumi, kas paredzēti visas nakts garumā.


Informāciju sagatavoja:
Andīna Okuņeva
ISA daļas sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: 34 23510
E-pasts: pr@lieppa.lv