Lursoft IT Parex internetbankas lietotājiem piedāvā Lursoft pakalpojumu saņemšanai pieslēgties ar bankas piešķirtajām parolēm.
Ja esat Parex internetbankas lietotājs, turpmāk Lursoft pakalpojumus varat saņemt, maksājot par tiem ar internetbankas starpniecību. Izmantojot Parex internetbanku, vajadzīgos pakalpojumus iespējams saņemt uzreiz, jo nav nepieciešams slēgt līgumu ar Lursoft, tādēļ tas ir īpaši izdevīgi gadījumos, ja Lursoft pakalpojumus neizmantojat regulāri.
 
Parex internetbankas lietotājiem tiek nodrošināta pieeja visām Lursoft datu bāzēm un pakalpojumiem. Lietotājs var saņemt Lursoft datu apstrādes pakalpojumus par Latvijas un citu Eiropas valstu uzņēmumiem, kā arī izmantot Laikrakstu bibliotēku www.news.lv, kurā pieejamas Latvijas centrālo un reģionālo laikrakstu publikācijas.
 
Parex internetbankas lietotājiem tiek piedāvāts pakalpojums "Mani dati valsts reģistros". Pakalpojuma ietvaros lietotājs bez maksas var pārbaudīt savus datus dažādos valsts reģistros, piemēram, iegūt informāciju par savām neapmaksātajām soda kvītīm un uzkrātajiem soda punktiem, kas fiksēti CSDD reģistros, pārbaudīt datus par sev piederošajiem transporta līdzekļiem, nederīgajiem - anulētajiem personas dokumentiem u.c.
 
Lursoft pakalpojumi pieejami arī Swedbank, SEB Bankas, Nordea, Latvijas Krājbankas un Norvik bankas internetbanku lietotājiem.
 
Vairāk par pakalpojumiem varat uzzināt, zvanot uz Lursoft Klientu apkalpošanas daļu pa tālruni 67844300 vai sūtot e-pastu uz info@lursoft.lv.
 
Papildu informācija:
 
 
 
 
 
Informāciju sagatavoja:
Indra Jansone
SIA "Lursoft IT" web redaktore
Tālr.: 67844293