Sestdien, 20. martā plkst. 12.00, Ventspils Galvenajā bibliotēkā cikla "Pieredzes ceļi" ietvaros notiks seminārs "Dvēseles krāsu spogulis". Semināru vadīs ārste, aura- somas praktiķe Līga Birzniece.
Krāsa – tā ir gaisma, bez kuras nav iedomājama eksistence. Pamatā  krāsu  uztveram ar redzes palīdzību, bet neapzinīgi uzņemam to caur ādu, muskuļiem,  kauliem. Krāsas iekļūšana mūsu organismā tādā veidā izsauc bioķīmiskas reakcijas audos, stimulē darba mehānismus svarīgajos dziedzeros, veicina hormonu izstrādāšanu. Iedarbojoties uz organismu, krāsa var kļūt par dziednieku. Krāsu terapijas metodes ir ļoti vienkāršas un pieejamas. Viena no tādām ir aura-soma, kas ārstē ķermeni (soma) un garu (aura).

Aura–somas krāsu terapijas metode pazīstama jau divdesmit piecus gadus. To radījusi ar dziednieces un gaišreģes spējām apveltītā farmakoloģe Vikija Volla no Lielbritānijas. Reiz, gatavojot savam kosmētiskajam kabinetam krēmus un losjonus, viņa sajauca augu uzlējumus piecās krāsās un salēja tos pudelītes. Tieši pēc šīm pudelītēm bija vislielākais pieprasījums. Volla saprata, ka radījusi kaut ko vairāk nekā vienkārši kosmētikas līdzekļus. Krāsu vibrācijas ietekmē cilvēku iekšējo būtību, spēj to harmonizēt.

Cilvēku labvēlīgi ietekmē ne tikai krāsu enerģija. Kādas vainas vai problēmas dziedēšanai aura–somas praktiķi iesaka arī smaržīgas vielas. Tās acumirklī iedarbojas caur deguna gļotādu uz smadzeņu centriem. Ir arī tinktūras vannām, telpām. Sevis aizsardzībai tinktūras var lietot arī darba vietā vai semināros, lai harmonizētos ar vidi, lai sakārtotu savu enerģiju.

Semināra apmeklētāji, ieklausoties speciālistes padomos, uzzinās, kā pareizi izvēlēties tikai sev piemērotas krāsas un aromātus.

Ieeja uz pasākumu bez maksas.
 

Informāciju sagatavoja:
Olita Šteinmane
Ventspils Galvenās bibliotēkas direktora vietniece
Tālr.: 63623231