Rīga, 7. dec., LETA. Nākamā gada janvārī klajā nāks jauns žurnāls "Ilustrētā Pasaules Vēsture", kas būs ilustrēts, aizraujošs un izglītojošs žurnāls par nozīmīgākajiem notikumiem cilvēces vēsturē, lielākajām drāmām un personībām, aģentūru LETA informēja SIA "Mediju grupa Tops" mārketinga produktu vadītāja Linda Kovaļevska.
Jaunajam žurnālam būs 80 lapaspuses, un tas iznāks reizi mēnesī.
 
Katrā žurnāla numurā būs raksti par spilgtākajiem pasaules un Latvijas vēstures notikumiem, civilizācijas lielajiem pavērsieniem un strupceļiem, valdniekiem, politiķiem un viņu tautu likteņiem, karu, vēsturi un karamākslas sasniegumiem, pasaules apgūšanu un tehnoloģiju progresu, kultūras un mākslas vēstījumiem nākotnei.
 
Žurnālā būs informācija par jaunatklājumiem vēstures laukā, varēs uzzināt ekspertu atbildes uz dažādiem ar vēstures tēmu saistītiem jautājumiem, pārbaudīt savas zināšanas ar īpašu testu palīdzību.
 
Žurnālā iekļautos rakstus ilustrēs kvalitatīvi attēli, zīmējumi un precīzas kartes.
 
Mediju grupas "Tops" populārzinātnisko žurnālu redakcijas galvenais redaktors Vents Zvaigzne informēja, ka katrā žurnāla numurā būs apskatītas četras tēmas - karu un karadarbības vēsture, tehnoloģiju progress vēsturiskā skatījumā, kultūras vēsture un lielie notikumi pasaules vēsturē, kas ietekmēja nākotni.
 
"Materiāli jaunajam žurnālam tiks ņemti no līdzīga populāra Ziemeļvalstu žurnāla, kur ir gan bagātīgs attēlu materiāls un saistošā valodā rakstīti raksti. Žurnāla moto ir ""Ilustrētā Pasaules Vēsture" par cilvēces lielajām drāmām un personībām"," sacīja Zvaigzne. Jaunajā žurnālā būs gan adaptēts, gan speciāli šim žurnālam veidots saturs. Katrā numurā būs raksti arī par Latvijas vēstures tēmām. Žurnālam būs sava zinātniskā padome un vietējie eksperti, kuri piedalīsies satura veidošanā.
 
Jauno žurnālu izdos AS "Diena" žurnālu izdevniecība "Mediju grupa Tops".
 
Žurnālu jau tagad var abonēt 2008. gadam.
 
AS "Diena" žurnālu izdevniecība Mediju grupa "Tops" vēl izdod žurnālus "Una", "Ilustrētā Zinātne", "Leģendas", "Mūsmājas", "Dari Pats", "Dārza Pasaule", "Veselība" un "Agro Tops".
 
 
Aila Ādamsone LETA
Copyright © LETA