2010. gada 1. martā plkst, 10:30-14:00 Latvijas Akadēmiskajā bibliotēkā (Rūpniecības iela 10) notiks seminārs "No pagātnes uz nākotni: krājuma daudzveidība, krājuma saglabāšana, informācija visiem".
Semināra mērķauditorija ir Latvijas atmiņas institūciju saglabāšanas darba un konservācijas speciālisti, kā arī nozares eksperti.
 
Pateicos visiem ekspertiem, kam bija iespēja piedalīties UNESCO programmas "Pasaules atmiņa" Latvijas nacionālā reģistra atklāšanas ceremonijā š.g. 11. februārī - šajā seminārā arīdzan īsi tiks prezentētas četras reģistrā iekļautās nominācijas.
 
Semināru organizē Latvijas Universitātes Akadēmiskā bibliotēka, Latvijas Valsts arhīvi, UNESCO Latvijas Nacionālā komisija un UNESCO programmas "Pasaules atmiņa" Latvijas Nacionālā komiteja.
 
11. februārī tika atklāta arī UNESCO programmas "Pasaules atmiņa" Latvijas nacionālā reģistra mājas lapa www.atmina.unesco.lv, tādēļ esiet laipni aicināti apmeklēt mājas lapu, kā arī priecāsimies par jebkādiem Jūsu komentāriem un ieteikumiem.
 
 
 
Informāciju sagatavoja:
Zane Paula – Pāvula
UNESCO Latvijas Nacionālās komisijas Kultūras, komunikāciju un informācijas sektoru projektu koordinatore
Tālr.: 67325109; 29886467