Valmierā noslēdzies Eiropas Komisijas informācijas punkta Europe Direct rīkotais konkurss Cēsu, Limbažu, Valkas un Valmieras rajona pašvaldību publiskajām bibliotēkām "Bibliotēka - tilts uz Eiropu".
 
Ar prezentāciju "Jaunieši, internets un drošība tajā" veiksmīgi piedalījās Limbažu Bērnu bibliotēka un saņēma Atzinības rakstu, kā arī 13 jaunas grāmatas 150 latu vērtībā.
Starp jaunieguvumiem ir izdevumi par Eiropas Savienību, pasaules izcilākajiem ceļojumiem un skaistākajām pilsētām, kā arī vācu - latviešu un angļu - latviešu vārdnīcas bildēs lieliem un maziem. "Iepazīsti Eiropu!" ir atraktīva uzziņu grāmata, kas vienkārši un saprotami stāsta par svarīgāko katras valsts dzīvē: klimatu, dabu, jūrām, valodām, kaimiņiem, par lēmumu pieņemšanu. "Grāmata Pasaules skaistākās pilsētas" piedāvā neparastu ieskatu pilsētās un to vēsturē - no Oklendas un Pekinas līdz Vašingtonai un Johannesburgai. Savdabīgā sengrieķu kultūras enciklopēdija "Aizraujošā Grieķija" stāsta gan par politiku, karamākslu un sadzīvi, gan par filozofiju, literatūru, mākslu un arhitektūru, ļauj lasītājam izstaigāt Grieķiju cauri visiem laikmetiem. Par Latvijas un Lietuvas, arī Igaunijas ceļu uz atbrīvošanos no Padomju Savienības detalizēti raksta Larss Pēters Fredēns grāmatā "Baltijas brīvības ceļš un Zviedrijas diplomātija 1989-1991". Grāmata noslēdzas ar pārdomām, kā varēja gadīties, ka par spīti padomju impērijas pārspēkam Baltijas tautas atguva brīvību.

Ar šīm grāmatām un pārējiem konkursā iegūtajiem jaunieguvumiem varat iepazīties lasītavā izstādē Limbažu Bērnu bibliotēkas jaunieguvumi konkursā "Bibliotēka - tilts uz Eiropu".
 
 
Informāciju sagatavoja:
Ilze Putniņa
Limbažu Bērnu bibliotēkas galvenā bibliogrāfe
Tālr.: 64070727
E-pasts: putnina@elimbazi.lv
http://lbb.elimbazi.lv/