Ceturtdien, 25. februārī plkst. 12.00 Ķīpsalas hallē Latvijas Nacionālā bibliotēka sadarbībā ar Latvijas Grāmatnieku ģildi "Latvijas Grāmatu izstādes 2010" ietvaros aicina uz diskusiju "Grāmata digitālajā vidē. E-grāmata." Diskusijas mērķis ir aktualizēt digitālo tehnoloģiju lomu lasīšanas procesā, iepazīties ar jaunākajām lasīšanas ierīcēm, kā arī runāt par e-grāmatu attīstības scenārijiem Latvijā.
Diskusijā piedalīsies rakstnieks Pauls Bankovskis, blogeris un jauno tehnoloģiju entuziasts Kristaps Skutelis, izdevēja Vija Kilbloka, "e-lasītāja" projekta vadītājs Dainis Rudušs, diskusiju vadīs Latvijas Nacionālās digitālās bibliotēkas "Letonica" vadītājs Uldis Zariņš un LNB sabiedrisko attiecību speciāliste Signe Valtiņa.
 
Diskusijā tiks skarti arī jautājumi par e-grāmatu tehnoloģijām, standartiem, platformām un to pieejamību pasaulē un Latvijā, par biznesa modeļiem saistībā ar e-grāmatu tirdzniecību, par to, vai e-grāmatas šobrīd Latvijā ir pieprasītas un kāds varētu būt izdevēju piedāvājums nākotnē, kā arī par digitālo bibliotēku lomu e-grāmatu attīstības scenārijos.
 
Uz diskusiju laipni aicināti visi interesenti.
 
 
Informāciju sagatavoja:
Signe Valtiņa
Latvijas Nacionālās bibliotēkas sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: 67365255
www.lnb.lv