Šī gada 23. februārī plkst. 15.00 grāmatnīcā "Jānis Roze", Blaumaņa ielā 31 Grāmatnieka kungs ar radiem un viesiem atzīmēs savas jaunās viesistabas iekārtošanu.
"Pie Grāmatnieka kunga" turpmāk būs laipni gaidīts jebkurš grāmatu mīļotājs. Ikviens varēs pakavēties jaunu un ne tik jaunu izdevumu sabiedrībā, iedzert kādu tasi tējas, pašķirstīt grāmatas un patērzēt ar kādu no Grāmatnieka kunga plašās radu un draugu saimes.
 
Grāmatnieka kunga viesistabā ir atrodamas ap 4000 ļoti vecas, vecas un gandrīz jaunas grāmatas dažādās valodās. Viedais vīrs uzskata, ka grāmatām ir jāļauj mainīt dzīvesvieta, tāpēc viņa plauktos atrodamās grāmatas ir iespējams iegādāties. Tāpat arī viesistabas plauktos būs laipni gaidītas tās grāmatas, kuru pašreizējie īpašnieki vēlas tām atrast jaunas mājas.
 
Viesistaba Rīgas centrā ir iekārota arī tāpēc, lai Grāmatnieka kungs varētu īstenot sen loloto sapni - pavadīt vecumdienas labā sabiedrībā. Tā kā vecais vīrs ir ļoti viesmīlīgs, grāmatu cienītāji regulāri tiks aicināti uz dažādiem pasākumiem. Jau tuvākajā laikā ir plānotas muzikālas pēcpusdienas, tikšanās ar interesantiem cilvēkiem un grāmatu kluba sanāksmes.
 
Grāmatnieka kungs visu dzīvi ir ne tikai nodarbojies ar grāmatu tirgošanu un lasīšanu, bet arī vienmēr aktīvi sekojis līdz zinātnes un tehnikas sasniegumiem. Tāpēc tagad viņš ar lielu prieku un aizrautību čivina portālā twitter.com/gramatniekkungs. Arī Jūs esat laipni aicināti sekot viņa gaitām.
 
Tā kā pats Grāmatnieka kungs ir jau cienījamos gados un viņa baltais kaķis Sokrāts nekādu vēlēšanos palīdzēt mājas darbos neizrāda, abiem saimniekot palīdzēs radu saime - mazmeita Laura, brāļameita Karlīna, svaine Taiga, krustmeita Indra, vedekla Irita un māsica Gaļina. Viņas arī sarūpēs pašu gatavotu cienastu sālsmaizes pasākuma viesiem.
 
Kopā ar Grāmatnieka kunga sālsmaizes pasākumu tiks prezentēta arī starptautiski atzītā japāņu zinātnieka Masaru Emoto revolucionārā grāmata "Ūdens kristālu noslēpumi", kuru tikko laidis klajā "Jāņa Rozes apgāds". Izmantojot ātrdarbīgu fotografēšanas metodi, doktors Masaru Emoto atklāja, ka kristāli, kas veidojas sasaldētā ūdenī, mainās, ja uz tiem virza noteiktas, koncentrētas domas. Viņš pārliecinājās, ka ūdens, kas plūst no tīriem avotiem, un ūdens, uz ko iedarbojas ar mīlošiem vārdiem, veido mirdzošus, sarežģītus un krāsainus kristālus. Savukārt piesārņots ūdens vai ūdens, ko pakļauj negatīvu domu iedarbībai, rada nepilnīgus, asimetriskus modeļus blāvās krāsās. Šis pētījums sniedz jaunu izpratni par veidiem, kādos iespējams pozitīvi ietekmēt mūsu planētu un veselību. Prezentācijā piedalīsies profesors, habilitētais matemātikas doktors Andris Buiķis, bioloģijas zinātņu doktore Irina Miške un žurnāliste Aleksandra Berga.
 
 
Informāciju sagatavoja:
Anna Kleinšmite
SIA "Jānis Roze" reklāmas projektu vadītāja
Tālr.: 67501562; 26545235