Šodien, 6. decembrī iznāk jauns žurnāls, ar simbolisku nosaukumu "21. gadsimts", kuram ir kolorīts un ļoti profesionāls autoru kolektīvs. Jaunais žurnāls ir ne tikai vizuāli pievilcīgs un krāšņs, bet arī saturiski daudzveidīgs un kvalitatīvs produkts.

Jaunajam žurnālam ir 200 lpp. un tas iznāks katru ceturksni.

"Mēs vēlējāmies radīt žurnālu, kas ir lasāms, ne tikai pāršķirstāms un kas, ne tik daudz pievēršas analīzei, cik paskatās uz lietām no neierastiem skata punktiem. Mūsu mērķis bija radīt žurnālu, kas būtu Jūsu laika vērts," stāsta galvenā žurnāla redaktore Ilze Pole.

Žurnāls sastāv no vairākiem tematiskajiem blokiem, proti, no izklaidējoši informatīvās sadaļas - notikumu un procesu vērtējumiem, viedokļiem un uzskatiem par centrālo tēmu un prognozēm, analītiskās sadaļas - pētnieciskajiem materiāliem, intervijām un sarunām un visbeidzot izklaidējošās daļas, kas vērsta uz hobiju, veselības, apkārtējās vides, attiecību, sporta, auto un praktiskās modes jautājumiem.

"21. gadsimta" žurnālā Jūs varēsiet lasīt par jaunumiem mūzikas, kino un modes industrijā, grāmatu un teātru izrādēm, kā arī citiem nozīmīgiem izklaides notikumiem, iepazīt latviešu leģendas un vilkt paralēles ar mūsdienās slavenu un veiksmīgu personību interesēm un dzīvesstāstiem, lasīt intervijas ar cilvēkiem, kuri stāsta par savām veiksmīgajām biznesa idejām, kā arī sekot vairāku atpazīstamu cilvēku biznesā dienaskārtībai Latvijā. Kā novitāte Latvijas žurnālu satura piedāvājumā jāmin Latvijā slavenu rakstnieku oriģināldarbi, kas priecēs lasītājus ar atšķirīgu poligrāfisko izpildījumu.

Pirmajā "21. gadsimta" numurā lasiet:

Kāpēc Zigmārs Liepiņš pārdeva radio SWH?

Kas un kā cēla kapitālismu Latvijā?

21. gs. stāsti. Autoru Paula Bankovska, Zigmunda Skujiņa un Nila Saksa oriģināldarbi.

Trīs stāsti par to, ko dara latvieši Eiropas Parlamentā.

Žurnālu jau ir iespējams abonēt 2008. gadam un lielākajās mazumtirdzniecības vietās tirdzniecībā tas parādīsies šodien.

Žurnālu izdod SIA "Mediju Nams", kas ir arī laikrakstu "Neatkarīgās Rīta Avīze", "Rīgas Balss", "TV Atpūta" un žurnālu "Saldā Dzīve", "Vakara Ziņas", "Patiesie Stāsti", "Māja", "Sporta Avīze" izdevējs.

Papildus informācijai:
Sarmīte Driviņa
Stratēģiskās attīstības direktores vietniece
Tālr.: + 371 7887676
E-pasts: sarmite.drivina@medijunams.lv


Informāciju sagatavoja:
Raita Celma