2010. gada 12. februārī, plkst. 13.00 Kuldīgas Galvenajā bibliotēkā (Vakara ielā 6) ciemosies dzejnieks Arvīds Deģis, trīs dzejas krājumu autors, lai radītu Svētā Valentīna dienai atbilstošu noskaņojumu visos savos klausītājos.
Arvīds Dinijs Deģis, kuram 2005. gadā iznāca pirmais krājums "Debesu Žonglieris" un 2007. gadā tika izdots otrais krājums "Siržu Bokss", ir viens no spilgtākajiem 30-gadnieku paaudzes dzejdariem. Šobrīd ir sarakstīts un uz tipogrāfiju gaida trešais - mīlas lirikas kopojums "Tango Reibums", ar tā labākajiem dzejoļiem iepazīstinās visus kuldīdzniekus, kas atnāks uz pasākumu bibliotēkā.
 
2009. gada februārī apgādā "Turība" klajā nāca viņa pirmais satīriskais dēku romāns "Nesodāmais avantūrists", bet šogad ir cerības ieraudzīt otro - "Melnsila pirāti" par 17. gadsimta Kurzemes hercogisti, kur rakstnieks paver priekškaru Hercoga Jēkaba galma dzīvei Goldingenā un Mītavā.
 
Kā jaunais pedagogs A. D. Deģis labprāt iedvesmo jauniešus radīt prozu un dzeju savas "Kreatīvās rakstīšanas" meistarklasē - plašāka informācija www.meistarklase.lv.
 
Uz sirsnīgu satikšanos Kuldīgas galvenās bibliotēkas mājīgajās telpās!
 
Ziņas par viesi lasāmas arī http://dinijs.id.lv
 
 
Informāciju sagatavoja:
Sanita Tilgale
Kuldīgas Novada P/a "Kuldīgas Galvenā bibliotēka"
http://biblio.kuldiga.lv