No 1. līdz 10. februārim Latvijas bibliotēkas tiek aicinātas piedalīties jauna interneta erudīcijas konkursa "No Pekinas līdz Vankūverai" iesildīšanās posmā portālā www.ParSportu.lv
Konkursa "No Pekinas līdz Vankūverai" aktīvais posms norisināsies jau pēc 21. Ziemas Olimpiskajām spēlēm - no 8. marta līdz 6. aprīlim -, un tā laikā portālā www.ParSportu.lv tiks publicēti jautājumi, uz kuriem atbildes būs jāmeklē šajā pašā portālā. Konkursā tiek aicināti piedalīties lasītāji no visām Latvijas bibliotēkām, un tas tiek rīkots ar mērķi veicināt iedzīvotāju interesi un zināšanas par sportu, kā arī prasmi izmantot dažādus sabiedriskos interneta portālus informācijas meklēšanai.

Konkursu rīko portāls www.ParSportu.lv sadarbībā ar valsts aģentūru "Kultūras informācijas sistēmas" un Eiropas Parlamenta deputāti Inesi Vaideri. Galvenā balva – ekskursija uz Eiropas Parlamentu Briselē. Tā tiks piešķirta gan konkursa uzvarētājam kopvērtējumā, gan divām Radošākajām bibliotekārēm, kuras noteiks konkursa žūrija.

Katru nedēļu tiks noteikti arī trīs nedēļas uzvarētāji, kuri saņems pārsteiguma balvas.

Vairāk informācijas portālā www.ParSportu.lv sadaļā Konkurss (Olimpiskais konkurss).
 
 
Informāciju sagatavoja:
Ilma Elsberga
V/a "Kultūras informācijas sistēmas" sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: 7844902; 29119713;