Daugavpils, LETA. Rēzeknē darbu atsākusi Centrālā bibliotēka, kas aukstajās janvāra dienās bija slēgta, aģentūru LETA informēja Rēzeknes pilsētas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Diāna Zirniņa.
Bibliotēkas darba režīmā ieviestās izmaiņas paredz, ka laikā no 1. februāra līdz 28. februārim tās darba laiks darba dienās būs no plkst. 11 līdz 18, bet sestdienās - no plkst. 11 līdz 15. Svētdienās bibliotēka nestrādās, bet 5. un 15. februārī tajā būs sanitārā diena un bibliotēka apmeklētājiem būs slēgta.
 
Jau ziņots, ka pagājušajā nedēļā saistībā ar nespēju nodrošināt nepieciešamo gaisa temperatūras režīmu telpās tika slēgta Rēzeknes Centrālā bibliotēka. Pēc Rēzeknes pilsētas domes Kultūras pārvaldes sniegtās informācijas, gaisa temperatūra bibliotēkas telpās aukstajās janvāra dienās bija nokritusies līdz 10 grādiem.
 
Par izveidojušos situāciju informēts arī telpu iznomātājs, kurš pagaidām gan nav spējis būtiski mainīt situāciju padomju laikā būvētajā ēkā, kurai ir lieli stikla logi un slikta siltumizolācija.
 
 
Ivars Soikāns LETA
Copyright © LETA