Izdevniecībā "Upe tuviem un tāliem"  izdots ieraksts, kurā ieskaņoti latviešu dzejnieka un sabiedriskā darbinieka Jāņa Petera darbi.
Pirmajā, no trīs kompaktdisku apkopojuma, dzirdama poēma "Nakts pēc tautasdziesmas". Tā ierakstīta 1984. gadā Latvijas Radio Lilitas Ozoliņas, Imanta Skrastiņa un autora lasījumā.
 
Otrais kompaktdisks ietver dzeju- sākot ar 1975. gada vēl "Melodijā" izdotas vinilplates ierakstu, kurā dzirdama Ulda Pūcīša balss, līdz tikko jūlijā tapušam paša dzejnieka lasījumam.
 
Trešais kompaktdisks veltīts dziesmām ar Jāņa Petera vārdiem. Šo izlasi bija visgrūtāk sastādīt, jo šādu dziesmu skaits tuvojas tūkstotim, tādēļ izvēlētas pašam autoram tuvas un svarīgas Raimonda Paula, Mārtiņa Brauna, Ivara Vīgnera un Ulda Stabulnieka komponētas dziesmas, kurās skan allaž jaunā mīlestības tēma.
 
Klātpievienoto grāmatiņu ilustrē ap 20 fotoattēli, kuros iemūžināti ne tikai dzejniekam, bet arī Latvijai nozīmīgi notikumi un cilvēki.

Vāka foto autors - Indulis Spuldzenieks.

Arī simboliski visus darbus savieno dzejnieka atzīšanās: "Es mīlu jūs. Un tas ir arī viss."

Ieraksts tapis pateicoties Rīgas Domes atbalstam.
 
No 14. septembra ieraksts nopērkams Latvijas grāmatu un mūzikas ierakstu tirdzniecības vietās, tā vairumcena 6.00 plus PVN 10%, tsk pasta piegādes izdevumi
 
 
Informāciju sagatavoja:
Iveta Mielava
Izdevniecības "Upe tuviem un tāliem" pārstāve
Tālr.: 29505543