Kopš 2009. gada 1. oktobra grāmatu mīļotājiem pieejama interneta vietne www.avotspr.lv, kurā bibliotēkas un privātpersonas var iegādāties grāmatas par vairumtirdzniecības cenām. Tā kā interesi iegādāties salīdzinoši lētas grāmatas izrādījuši arī Īrijā un Anglijā dzīvojošie latvieši, grāmatas tiek izsūtītas arī ārpus Latvijas.
"Grāmatu piedāvājums ar katru dienu palielinās, nāk arvien jaunas, saistošas grāmatas un prom no Latvijas vairāk par vienu, divām grāmatām parasti neaizved. Un ko lasīt pēc tam, kad viss izlasīts?" jautā Ronalds Princs, IK Avots PR direktors. "Mēs piedāvājam grāmatas iegādāties internetā, apmaksāt pasta izdevumus un saņemt grāmatiņas pa pastu!
Tā kā grāmatu lasītāju vējainajā Īrijā un Anglijā netrūkst, priecājamies, ka varam parūpēties par latviešu brīvā laika pavadīšanas iespējām."

IK Avotspr sadarbības partneri ir izdevniecības "Zvaigzne ABC", "Lielvārds", "RaKa", "Pētergailis", "Kontinents", "Tapals", "Nordik", "Atēna", "Madris", "Jumava", "Jāņa Rozes apgāds", "Antera", "Dienas grāmata", "Daugava", "Aplis", "Avots", "Liels un Mazs".

Pasūtīt iespējams ne vien tīmekļa vietnē www.avotspr.lv  publicētās grāmatas, bet arī visu minēto izdevniecību klāstā pieejamās grāmatas!
 
 
Informāciju sagatavoja:
Ronalds Princs
IK Avots PR direktors
Tālr.: 26454078
www.avotspr.lv