Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Zinātniskā bibliotēka šo studiju gadu sāka ar jubilāra – mākslinieka Edgara Vintera – gleznu ekspozīciju. 22. septembrī meistars pārkāpa 90 gadu slieksni. Mēs varētu novēlēt katram viņa vitalitāti līdz tik cienījamam vecumam, kā arī sasniegt tikpat lielu profesionalitāti savā nozarē!
Vēl RTU Zinātniskajā bibliotēkā, sasaucoties ar šī gada ziemas krāšņumu, ciemojas Tautas foto studija VIDZE ar izstādi  "Baltā ziema". VIDZE darbojas kopš 1969. gada. Studijas vadītāja ir Latvijas FIAP fotogrāfe Guna Oškalna-Vējiņa. Starp tās 20 dalībniekiem ir arī vairāki RTU darbinieki. Sagaidot pavasari, ir paredzēts izstādes noslēgums kopā ar tās dalībniekiem. Sekojiet informācijai mūsu bibliotēkas mājaslapā.

Atzinību un interesi ir ieguvušas bibliotēkas darbinieku ikgadējās  foto skates. Daudzi pat neiedomājas, ka fotogrāfiju autores ikdienā rūpējas par kvalitatīviem un profesionāliem bibliotēkas pakalpojumiem. Par tradīciju ir kļuvis izstādes jauno ekspozīciju  atklāt Latvijas Republikas proklamēšanas dienas priekšvakarā novembrī.

Tā kā bibliotēkas lietotāji arvien biežāk iegriežas ne tikai pēc informācijas, bet arī, lai bibliotēkā mācītos vai pavadītu brīvo laiku, domājam, ka arī skaistuma baudīšanas iespēja tepat mācību un darba vidē ir svarīga bibliotēkas darba daļa.

Izstādes skatāmas bibliotēkas darba laikā centrālajā ēkā Ķīpsalas ielā 10 (http://www.rtu.lv/).
 

Informāciju sagatavoja:
 
Ilga Neija
Rīgas Tehniskās universitātes Zinātniskās bibliotēkas
Direktores vietniece saimnieciskajā darbā
Tālr.: 67089381
 
Sarmīte Krauze
Rīgas Tehniskās universitātes Zinātniskās bibliotēkas
Direktores vietniece
Tālr.: 67089367