22. janvārī plkst. 12.00 bērnu bibliotēkā "Vecliepājas Rūķis" notiek tikšanās ar rakstnieku, interesantās grāmatas "Resnais svešinieks jeb 5. A klases skolnieka Kristera, viņa draugu un nepārspējamā Cūkmena pārdzīvojumi un piedzīvojumi" autoru Māri Bērziņu.
Autors tiksies ar 5. – 7. klašu skolēniem, ko kuriem liela daļa grāmatu jau ir izlasījuši, jo tā ir tikusi iekļauta lasīšanas veicināšanas programmas "Bērnu žūrija" piedāvāto grāmatu klāstā. Savukārt, tiem, kuri vēl nav paspējuši izlasīt, iespējams šī tikšanās radīs ierosmi izlasīt to. Grāmatā sliktais un labais satiekas uz visparastākās meža takas un katrs var pārbaudīt pirmkārt pats sevi - vai viņam nav jau izaudzis mēslotāja šņukurs.

Stāsta autors - Māris Bērziņš latviešu literatūrā jau pazīstams ar divām grāmatām pieaugušajiem - to varoņi ir sapņotājs Ēriks Traums un veselīgā absurda prātnieks Gūtenmorgens. Tagad par jaunās, bērnu auditorijai domātās grāmatas varoni kļuvis visiem tik labi pazīstamais Cūkmens, kurš savu vietu sabiedrībā iekaroja vispirms kā AS "Latvijas valsts meži" kampaņas "Nemēslo mežā!" galvenais tēls.
 
 
Informāciju sagatavoja:
Gita Švarce
Liepājas Centrālās zinātniskās bibliotēkas Reģionālā mācību centra vadītāja
Tālr.: 63422049