Sākot ar š. g. 1. februāri, līdzekļu ekonomijas dēļ tiek mainīts pilsētas bibliotēku darba laiks.
No pirmdienas līdz ceturtdienai visas bibliotēkas lasītājiem būs pieejamas vienu stundu agrāk -  jau no 10.00. Vakaros Zinātniskā bibliotēka strādās tāpat kā iepriekš - līdz 19.00, bet bibliotēka "Pārlielupe", bērnu bibliotēka "Zinītis", Miezītes bibliotēka - līdz 18.00. Zinātniskā bibliotēka būs slēgta piektdien un sestdien, bet bibliotēka "Pārlielupe", "Zinītis", Miezītes bibliotēka - svētdien un pirmdien. Līdz ar to ikvienam lasītājam vajadzības gadījumā bibliotēkas joprojām ir pieejamas visas nedēļas garumā. Mēneša pēdējā piektdiena, tāpat kā pašlaik, ir Spodrības diena, un bibliotēkās lasītājus neapkalpo.

Salīdzinot ar iepriekšējo, darba laiks Zinātniskajā bibliotēka samazināts par 4 stundām, bet filiālbibliotēkās par 3 stundām un, cerams, īpašas neērtības mūsu lasītājiem neradīs.

Atgādinām, ka bibliotēkas katalogs ir pieejams internetā www.jzb.lv , bet datu bāzē  "Jelgavas novadpētniecība"  var meklēt ziņas par rakstiem Jelgavas periodiskajos izdevumos, kā arī grāmatās. Neapmeklējot bibliotēku, lasītāji e-katalogā var rezervēt grāmatas un pagarināt to lietošanas termiņus. Tāpat no mājas lapas var uzdot jautājumus, uzzināt  bibliotēku adreses, darba laiku, iepazīties ar jaunieguvumiem un virtuālajām izstādēm un daudz ko citu.
 
Bibliotēku darba laiks no 1.februāra
 
Zinātniskā bibliotēka
 
Pirmdiena 10 -  19
Otrdiena  10 – 19
Trešdiena 10 – 19
Ceturtdiena 10 – 19
Piektdiena, sestdiena  - slēgta 
Svētdiena  10 – 17
 
Filiāles
 
Otrdiena  10 – 18
Trešdiena 10 – 18
Ceturtdiena 10 – 18
Piektdiena  10 – 18
Sestdien  10 -  17 
Svētdiena, pirmdiena - slēgta
 
Mēneša pēdējā piektdiena - Spodrības diena, bibliotēkas ir slēgtas.
 
 
Informāciju sagatavoja:
Dagnija Avota
Jelgavas Zinātniskā bibliotēka
Tālr.: 63007747