18. decembrī klajā nāks trīs jaunas "Apgāds Zvaigzne ABC" izdotas grāmatas - Elmāra Taņņa pavārgrāmata "Brīnišķīgas receptes", Ilgas Kreituses un Gundegas Sējas "Pagājušo gadu Latvija" un "Dižu vīru mīlestības vēstules". Piektdien visām trijām jaunajām grāmatām "Apgāds Zvaigzne ABC" rīkos īpašus atvēršanas svētkus.
"Sarkanvīns ar rozmarīnu ir vienkārši lielisks. Itālijas garša. Un vēl medus. Fantastika! Te ir diezgan interesantas garšas. Klāt nāk baltā mērcīte. Iedomājies, mūsu skābais krējums ar kļavu sīrupu, ko es kā kanādietis ļoti atbalstu, vai mežrozīšu sīrupu, ko es kā latvietis nenormāli atbalstu. Ļoti garšīgi. Salds un maigs persiks ar kraukšķīgām mandelēm. Un vēl viena dīvainība - baziliks pie saldā ēdiena. Domāju, tas ir forši, " tā pavārgrāmatā "Brīnišķīgas receptes" garšīgi stāsta Elmārs Tannis.
 
"Klau, vai atceries..." Jā, un mēs atceramies, tāpēc ka gadu desmitus gandrīz nekas nemainījās - konditorejas veikaliņš bija Vaļņu ielā, parakstāmās literatūras grāmatnīca Stučkas ielā, garais gastronoms Ļeņina ielā, baltmaizes kukulītis maksāja 22 kapeikas, bet biļete autobusā - 5 kapeikas. Mēs meklējām blatus, lai dabūtu jaunākās grāmatas un pulcējāmies uz svinīgiem pasākumiem aktu zālēs…
 
Tie, kuri 18. decembrī, plkst. 15.00, atnāks uz Jaunā Rīgas teātra Kamerzāli, bez blata varēs iepazīties ar Ilgas Kreituses un Gundegas Sējas grāmatu "Pagājušo gadu Latvija". Par godu grāmatas klajā nākšanai būs jānoklausās pāris svinīgu runu, bet tos, kuri izturēs, - bufetē gaidīs padomju laiku deficīts. Grāmatas atvēršanas svinīgo aktu un dažādas jautras viktorīnas vadīs aktieris Gundars Āboliņš.
 
"Ak, nebeidz mani mīlēt - nešaubies par uzticīgo sirdi, kas pukst tikai Tev," vēstulē Mīļotajai rakstīja Ludvigs van Bēthovens. Piektdien, 18. decembrī, salonā "Madam Bonbon" dižu vīru mīlestības vēstules lasīs aktieris Andris Bulis.
 
"Apgāds Zvaigzne ABC" ir lielākais grāmatu izdevējs Latvijā ar visplašāko grāmatu veikalu tīklu. Šī gada decembrī "Apgāds Zvaigzne ABC" plāno izdot vairāk nekā piecdesmit dažādu nosaukumu grāmatas.
 

Informāciju sagatavoja:
Kristīne Stepiņa
"Apgāda Zvaigzne ABC" sabiedrisko attiecību projektu vadītāja
Tālr.: 29250261