Šā gada novembrī Latvijas tirgū sevi pieteica jauna interneta grāmatnīca www.gramata24.lv. Interneta grāmatnīca www.gramata24.lv ir pirmais SIA "Gurnex" biznesa projekts internetā, kurš savu darbu sācis īsi pirms Ziemassvētkiem, jo kā zināms, grāmata ir ļoti laba dāvana Ziemassvētkos.
SIA "Gurnex" pārdošanas vadītāja Kristīne Roziņa: "Ideja veidot interneta grāmatnīcu radās vasaras beigās, kad savu pastāvēšanu izbeidza interneta grāmatnīca www.kukii.lv, kas pati par sevi bija laba ideja, bet diemžēl, attīstības nebija. Esmu pārliecināta, ka par spīti krīzei valstī un iedzīvotāju maksātspējas krišanai, cilvēku vēlme lasīt grāmatas nemazināsies, drīzāk otrādi – pieaugs vēlme gan pēc izklaides, gan pēc izziņas literatūras. Tā kā alternatīva ir dārgāka, mūsu Interneta grāmatnīcai saredzu labu perspektīvu. Tā piedāvās saviem klientiem plašu Latvijā izdoto grāmatu klāstu, palīdzēs noorientēties šajā plašajā piedāvājumā gan pateicoties ērtam meklētājam, gan izdevēju anotācijām, gan lasītāju un grāmatu ekspertu komentāriem. Katru nedēļu jūs gaidīs jauns piedāvājums, balstoties uz aktualitātēm un klasiku, lasītāju iespēja izteikties, kā arī veidot forumus. Meklēsim sadarbības iespējas ar ļaužu apmeklētām pievilcīgām iestādēm, tostarp kafejnīcām, kur ērti un bez papildus izdevumiem klienti varētu saņemt varētu saņemt grāmatnīcā www.gramata24.lv veiktos pirkumus."
 
SIA Gurnex dibināts 23.12.2008., pamatkapitāls LVL 6,000, īpašnieki SIA JFinance MCO un Juris Frīdmanis, pamatdarbības sfēras nišas portālu attīstība un tirdzniecība internetā.
 
 
Informāciju sagatavoja:
KristīneRoziņa
SIA Gurnex pārdošanas vadītāja
Tālr.: 67710771