Biedrības Ideju Forums pasaku portāls bērniem un vecākiem www.skazki.com starptautiskajā konkursā "Runeta prēmija" kļuvis par laureātu nominācijā "Runet aiz .ru robežām". Par laureātiem šajā nominācijā atzīti arī interaktīvi un mūsdienīgi dažādu tēmu portāli no Šveices, Itālijas, Vācijas un citām valstīm.
"Runeta prēmija" ir atzinība par sasniegumiem augstajās un interneta tehnoloģijās, kas apbalvo vadošās interneta kompānijas un portālus par nopelniem informācijas un elektroniskās komunikācijas attīstībā valstiskajā organizācijās, uzņēmējdarbības vidē un nevalstiskajā sektorā.
 
Jau ziņots, ka biedrības Ideju Forums pasaku portāls bērniem un vecākiem www.pasakas.net šā gada oktobrī Eiropas lielākajā televīzijas, radio un jauno mediju festivālā "Prix Europa" Berlīnē ieguva festivāla žūrijas Simpātiju balvu. Konkursā piedalījās aptuveni tūkstotis televīzijas, radio un jauno mediju profesionāļu no vairāk nekā 40 valstīm. "Prix Europa" ir viens no plašākajiem starptautiskajiem pasākumiem televīzijas, radio un jauno mediju nozarēs.
 
Savukārt pagājušajā piektdienā (27.11.2009.) Ideju Foruma e-bibliotēka www.e-biblioteka.lv ieguva Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģiju asociācijas (LIKTA) balvu "Platīna pele 2009". E-bibliotēka nozares prestižo balvu ieguvusi nominācijā "Pakalpojumi sabiedrībai". LIKTA balva "Platīna pele" informācijas un komunikāciju tehnoloģiju nozarē Latvijā ir kļuvusi par informācijas un komunikācijas tehnoloģijas nozares tradīciju. Balvas "Platīna pele" mērķis ir informēt sabiedrību par informācijas un komunikācijas tehnoloģiju iespējām, kā arī izcelt nozīmīgākos projektus, kas sniedz labumu plašai sabiedrībai.
 
 
Informāciju sagatavoja:
Kaspars Funts
Biedrība ``Ideju Forums``
Tālr.: 29467772