Kopumā akcijas laikā līdz 21. decembrim saziedotās grāmatas saņems 10 veco ļaužu sociālās aprūpes pansionāti un bērnu nami - kristīgais veco ļaužu pansionāts "Āgenskalna saulriets", Rīgas pašvaldības veco ļaužu sociālās aprūpes centrs "Gaiļezers", Rīgas pašvaldības veco ļaužu sociālās aprūpes centrs "Mežciems", bērnu nams patversme "Apīte", bērnu sociālās aprūpes centrs"Rīga", bērnu nams "Ilga", Rīgas pašvaldības bērnu nams "Vita", Cēsu pilsētas pansionāts, Jelgavas rajona padomes sociālās aprūpes centrs "Zemgale" un bērnu nams "Sprīdītis" Jūrmalā.
Akcijas aizsācējs AS "Mateks Credit" no savas puses dāvinās grāmatu plauktus, Agnese Selgas grāmatu "Es i pedzims Ventiņpusē", kā arī īpašus bērnības stāstu pasākumus.
 
Pasākumus vadīs grāmatas autore, stāstot par savas dzīves rītu un rosinot vecos ļaudis, bērnus un darbiniekus atcerēties un padalīties ar to skaisto, kas ir jau piedzīvots, vai arī vēl tikai izsapņots. Svētku gaisotni palīdzēs radīt mūziķi un aktieri, kā arī īpaši sarūpētais cienasts.
 
Jau ziņots, ka 27. novembrī ir uzsākta labdarības akcija "Manas dzīves rīts", kuras ietvaros uzņēmumi un privātpersonas ir aicināti ziedot grāmatas. Šobrīd to iepējams izdarīt visās A/S "Mateks Credit" filiālēs to darba laikā - Rīgā, Elizabetes ielā 8, Jelgavā Lielajā ielā 13 un Valmierā, Kārļa ielā 3.
 
Ilgtermiņa ieguvums šoreiz būs tie gaišie brīži, ko sagādāsim vientuļajiem un slimajiem gan šogad decembrī, gan lasot grāmatas daudzus nākamos gadus.
 
Aicinām arī Jūs pievienoties akcijas atbalstītāju lokam!
 
 
Informāciju sagatavoja:
Filipo Muntikovs
Pilna servisa dizaina un mārketinga komunikāciju aģentūra "Mandarīns LV"
Tālr.: 25889858