Liepāja, 5. dec., LETA. Novembra beigās darbu sācis SIA "Kurzemes Vārds" meitasuzņēmums "Abonēšanas centrs Kurzemes Vārds", aģentūru LETA informēja laikraksta "Kurzemes Vārds" redaktora vietnieks Edgars Lūsēns.

Šāds uzņēmums izveidots, lai tādējādi radītu lokālu konkurenci Latvijas Pastam, skaidroja Lūsēns.

Kā uzsvēra jaunā abonēšanas centra vadītāja Sigita Benhena, uzņēmuma galvenais uzdevums būs veikt ātru un kvalitatīvu laikrakstu un žurnālu piegādi. Tas nozīmē, ka abonentu izvēlētajiem preses izdevumiem viņu pastkastītēs ir jānonāk līdz plkst. 8.

"Kurzemes Vārds" vienojies par AS "Diena" abonēšanas centra pirkšanu Liepājā, informēja Lūsēns. Līgums par to, visticamāk, tiks parakstīts šonedēļ.

"Abonēšanas centrs Kurzemes Vārds" no šodienas četros punktos Liepājā piedāvā liepājniekiem abonēt Latvijas un citu valstu laikrakstus un žurnālus 2008.gadam.

Kā norādīja Lūsēns, "Abonēšanas centrs Kurzemes Vārds" guvis klientu atsaucību, tāpēc pēc pāris nedēļu darbības to nolemts paplašināt un atvērt abonēšanas punktus arī liepājnieku iecienītākajos pilsētas lielveikalos.

Benhena uzsvēra, ka tas atvieglos cilvēkiem ikdienu, jo speciāli nebūs jādodas uz pilsētas centru, lai abonētu iecienītos preses izdevumus.

"Kurzemes Vārds" ir pirmais no reģionālajiem izdevējiem, kas izveidojis savu preses abonēšanas centru, informēja Lūsēns.


Normunds Kārkls LETA
Copyright © LETA