Jaunā Spīķeru koncertzāle (Maskavas ielā 4/1) aicina uz Grāmatu un mūzikas ierakstu gadatirgu 5. decembrī un 6. decembrī no plkst. 10.00. Gadatirgū būs iespēja iegādāties izdevniecību "Avots", "Jānis Roze", "Jumava", "Liels un mazs", "Atēna", "Mansards", "Madris", "Nordik-Tapals", "Dienasgrāmata", "Pētergailis", "Zinātne" grāmatas ar atlaidēm, kā arī mūzikas ierakstus un koncertu biļetes par izdevīgām cenām.
Apmeklētāju labsajūtai būs arī muzikāli priekšnesumi, animācijas filmas bērniem, karstvīns, piparkūkas un citi gardumi. Būs pieejami arī dāvanu iesaiņošanas pakalpojumi.
 
Grāmatu un mūzikas ierakstu gadatirgū 5. decembrī plkst. 11.00 izdevniecība "Liels un mazs" atvērs jaunu dzejnieces Ineses Zanderes un mākslinieces Laimas Eglītes bilžu grāmatu bērniem - "Karalis Ezis". Sapņaino dzejoli par meža karali un trim skaistajām līgavām bērniem lasīs pati autore, bet rudenīgā, sniegotā un pavasarīgā meža ainās palīdzēs iejusties mūziķis Jēkabs Nīmanis.
 
Savukārt plkst. 12.00 izdevniecība Upe tuviem un tāliem svinīgi atvērs jauno ierakstu Pēterītis un vilks, kas izdots sadarbībā ar Liepājas Simfonisko orķestri. Sergeja Prokofjeva simfoniskās pasakas stāstnieka lomā - Ufo (Kaspars Upacieris).
 
 
Informāciju sagatavoja:
Rinta Bružēvica
VSIA "Latvijas koncerti" sabiedrisko attiecību vadītāja
Tālr.: 29185551; 67205487