Naudas plānošanas centrs (NPC) sadarbībā ar valsts aģentūru "Kultūras informācijas sistēmas" (v/a KIS) un GE Money Bank turpina pagājušajā gadā aizsākto tradīciju – Ziemassvētku akciju "Dāvini no Sirds!". Tās laikā cilvēki tiek aicināti izgatavot dāvanas pašu rokām. 
Šogad akcijas rīkotāji vēršas tieši pie Latvijas pašvaldību publiskajām bibliotēkām, aicinot tās kļūt par šīs akcijas virzītājspēku,  popularizēt to iedzīvotājiem un bibliotēkās rīkot Ziemassvētku radošās dāvanu meistardarbnīcas.

Bibliotēkas visā Latvijā ir kļuvušas par sava veida sociālajiem, kultūras un domubiedru pulcēšanās centriem, daudzviet, vienīgajiem tuvējā apkaimē. Cilvēki aktīvi apmeklē bibliotēkas, pateicoties bezmaksas interneta piedāvātajām iespējam, kā arī bibliotekāra profesionālajam un neatlaidīgajam darbam un enerģijai. Tieši tādēļ šogad akcijas "Dāvini no Sirds!" rīkotāji iedzīvotājus nolēmuši uzrunāt tieši ar bibliotēku starpniecību.

Akcijas "Dāvini no Sirds!" mērķis ir rosināt iedzīvotājus arī taupības apstākļos neatteikties no svētkiem un dāvināšanas prieka, bet meklēt veidus un iespējas, kā dāvanas sagādāt iespējami ekonomiski un neiztērējot lielus līdzekļus, proti, pagatavojot tās pašu rokām. Turklāt šādas pašdarinātas dāvanas ir daudz personiskākas, jo tās veidotas ar sirsnību un mīļumu, domājot par konkrēto saņēmēju.

Aicinām bibliotekārus atbalstīt akciju "Dāvini no Sirds!" un decembrī veidot savās bibliotēkās Ziemassvētku radošās dāvanu meistardarbnīcas, izgatavotās dāvanas nofotografēt un sūtīt publicēšanai NPC mājaslapā. Akcijas noslēgumā deviņu interesantāko pašu rokām pagatavoto dāvanu autori saņems balvas no veikala HobbySet.  Akcijas galveno balvu no veikala HobbySet saņems arī aktīvākā bibliotēka.
 
Akcijas organizatori cer uz bibliotēku atsaucību!
 
 
 
Informāciju sagatavoja:
Ilma Elsberga
Valsts aģentūras "Kultūras informācijas sistēmas" sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: 67844902 
www.kis.gov.lv