No 14. novembra līdz 10. decembrim Rīgas Centrālajā bibliotēkā Brīvības ielā 49/53, 7. stāvā pie Baltās sienas skatāma mākslinieces Karinē Paronjanc personālizstāde "Stāsts".
Gleznotāja, austrumu deju dejotāja un pedagoģe Karinē Paronjanc saka, ka izstādē aplūkojamie darbi, kā arī tas, kādā secībā tie izvietoti, ir neliels vēstījums jeb stāsts, kuram ir pašam savs sākums, gaita, kulminācija un likumsakarīgs noslēgums.

Tas ir arī stāsts par krāsas un formas košumu, atraisītību un brīvību.
 


"Karinē ir neparasta, un neparasti ir viņas darbi. Sava loma tajā noteikti ir savdabīgajai gēnu kombinācijai. Armēņu, krievu, latviešu tautas ir piedalījušās šīs neordinārās personības veidošanā un devušas to labāko – skaistumu, asu prātu, talantu un gaišu, optimistisku skatu uz dzīvi. Viņa visā nopietnībā ir pārliecināta, ka skaistums glābs pasauli," saka mākslas zinātnes maģistre Sarmīte Sīle.

 
2007. gadā Karinē ieguvusi maģistra grādu Latvijas Mākslas akadēmijas glezniecības nodaļā. Viņa piedalījusies neskaitāmās izstādēs. Viņas personālizstāžu skaits tuvojas desmitam. Mākslinieces darbi aplūkojami arī
http://www.karinedance.lv/art.html?l=1&id=135
 
Karinē Paronjanc sevi dēvē par svētku mākslinieci. Rīgas Centrālā bibliotēka līdz 10. decembrim uz šiem svētkiem ielūdz ikvienu interesentu. 
 

Informāciju sagatavoja:
Daina Ģeibaka
Rīgas Centrālās bibliotēkas Publicitātes nodaļas vadītāja
Tālr.: 67607562