Ventspils, 10.nov., LETA. Novembrī un decembrī Liepājas kultūras iestādēs un pašvaldības kultūras komercorganizācijās darbinieki dosies neapmaksātās atvaļinājuma brīvdienās, lai ietaupītu atalgojumu fondu un samazinātu komunālo pakalpojumu izdevumus.
Līdz ar to atsevišķās dienās kultūras iestādes būs slēgtas, aģentūru LETA informēja Liepājas pilsētas Kultūras pārvaldes starptautisko sakaru un attīstības projektu vadītāja Krista Kalnarāja.
 
Katras iestādes un organizācijas vadītājs izvērtējis, kurās dienās būtu vispiemērotāk telpas slēgt. Liepājas centrālā Zinātniskā bibliotēka būs slēgta 16. novembrī un 17. novembrī, kā arī 17. decembrī un 18. decembrī.
 
Valtera bibliotēka būs slēgta 19. novembrī un 20. novembrī, kā arī un 29. decembrī un 30. decembrī. Bibliotēka "Libris" nepieņems apmeklētājus 24. novembrī un 25. novembrī, kā arī 8. decembrī un 9. decembrī. Zaļās birzs bibliotēka būs slēgta 16. novembrī un 17. novembrī, kā arī un 7. decembrī un 8. decembrī. Bērnu bibliotēka "Vecliepājas rūķis" nepieņems apmeklētājus 23. novembrī un 24. novembrī, ka arī 14. decembrī un 15. decembrī. Bibliotēka "Varavīksne" jau bija slēgta 5., 6. novembrī un nepieņems apmeklētājus arī 10. decembrī un 12. decembrī. Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs būs slēgts 27. novembrī un 30. novembrī, kā arī 2. decembrī un 3. decembrī.
 
Šodien un rīt, kā arī 10. decembrī un 11. decembrī būs slēgtas SIA "Liepājas Leļļu teātris" telpas. 19. novembrī un 20. novembrī, kā arī 29. decembrī un 30. decembrī būs slēgta Liepājas Kultūras pārvalde.
 
Liepājas muzejā, Liepājas Simfoniskajā orķestrī un SIA "Liepājas teātris" bezalgas atvaļinājuma dienas darbiniekiem noteiktas pēc individuāla grafika.
 
2010. gadā Liepājas kultūras iestādes plāno budžeta samazinājumu vēl par 25%.
 
 
Kārlis Lithens LETA
Copyright © LETA